SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Yüzde 82’ye teşekkür ziyareti

Bu haber 14 Aralık 2015 - 12:54 'de eklendi.

AK Parti İzmir Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Mahmut Atilla Kaya, 1 Kasım Genel Seçimleri’nde AK Parti’ye verdiği yüzde 82’lik destek ile İzmir’de en yüksek oy oranına ulaşan mahalle olan Menderes’in Küner Mahallesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu. Beraberinde Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu ve AK Parti Menderes İlçe Başkanı Mehmet İmre ile Küner’e giden Kaya’yı, Muhtar Ahmet Kaya çiçekle karşıladı.

Küner’de kalabalık bir gruba hitap eden AK Partili Kaya, Türkiye’nin demokrasi tarihinin en parlak sayfalarından birinin 1 Kasım seçimleriyle birlikte açıldığını ifade etti. 1 Kasım’da Küner’de yüzde 82 oy aldıklarını hatırlatan Kaya, “Künerli hemşehrilerimize verdikleri destek için, basiretleri için, ferasetleri için, dirayetleri ve sağduyuları için ne kadar teşekkür etsek azdır. Sandık başına giden, demokratik tercihini kullanan her bir vatandaşımıza şükranlarımı sunuyorum. Milli iradeye sahip çıkan, güven ve istikrara sahip çıkan, kaos simsarlarına yüzde 82’lik oy oranı ile tokat gibi bir cevap veren Küner’in güzel insanlarına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti sözünün eridir

Torbalı’da doğup büyüdüğünü, Menderes’in Torbalı’nın komşu ilçesi olması nedeniyle bölgeyi çok iyi bildiğini hatırlatan Kaya, Küner’de uzun yıllara dayanan dostlukları bulunduğunu ifade etti. Künerli dostlarının seçim öncesinde kendilerine verdiği sözü tuttuğunu ve AK Parti’ye tarihi bir destek verdiğini belirten Kaya, “Künerli dostlarımız sözlerini tuttu ve sandıklardan AK Parti ezici bir üstünlükle çıktı. Hemşehrilerimiz bize inandı ve büyük bir teveccühle bu kutsal emaneti AK Parti kadrolarına teslim etti. Biz bu emaneti canımızdan aziz bileceğiz, hiç şüpheniz olmasın. Vatandaşlarımızın beklentilerini biliyoruz. 64. Hükümet’in eylem planı Sayın Başbakanımız tarafından Ankara’da açıklandı. 1 haftada, 3 ayda, 6 ay ve 1 yıllık süre zarfında gerçekleştireceğimiz icraatları kamuoyuyla paylaştık. AK Parti sözünün eri bir partidir. Milletimizin verdiği destek asla karşılıksız kalmayacak” dedi.

Terörle mücadeleye devam

Türkiye’nin temel meselelerinin çözümü ve ülkenin 2023 hedeflerine doğru hız kesmeden yürümesi için çalışmaya devam edeceklerinin mesajını veren Kaya, özellikle terörle mücadelede taviz vermeyeceklerini ifade etti. 13 yıl boyunca terörle mücadele ve kamu güvenliği açısından AK Parti’nin çok önemli operasyonlar gerçekleştirdiğini hatırlatan Kaya, söz konusu operasyonlara kararlılıkla devam edeceklerini söyledi. Terörle mücadelede taviz vermeyeceklerini belirten Kaya, “Terör olduğu sürece terörle mücadele olacak. Terörle mücadele, terör bitene kadar kesintisiz devam edecek. Huzurdan ve kardeşlikten rahatsız olanlar karşısında ülke olarak cesur ve kararlı bir duruş sergilemeye devam edeceğiz. Devletimizin ve milletimizin büyüklüğü, birliği, dirliği, kararlılığı bütün tuzakları yok etmeye fazlası ile yetecektir. Milletimiz müsterih olsun” sözlerini sarf etti.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.