SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Yurdadoğ Mutlu iddialara cevap verdi

Bu haber 04 Aralık 2015 - 15:13 'de eklendi.

BÖLGESEL yayın yapan bir gazetede “MHP’li 14 ilçe başkanından ‘Bahçeli gitsin’ toplantısı” başlıklı yer alan habere Torbalı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yurdadoğ Mutlu sert tepki gösterdi. Haberin asılsız ve tamamen iftiralarla dolu olduğunun altını çizen Başkan Mutlu, söz konusu gazeteye dava açmaya hazırlanıyor.

Haberde, “MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan’ın önceki gün İzmir’e gelerek 14 ilçe başkanıyla Selçuk’ta özel bir toplantı yaptığı ortaya çıktı”  ifadelerine yer verilmiş ve aralarında MHP Torbalı İlçe Başkanı Yurdadoğ Mutlu’nun da bulunduğu 14 ilçe başkanını, Devlet Bahçeli’ye karşı gizli bir ittifak yürüttüklerini öne sürmüştü.

Yapılan haberin maksadını aştığını söyleyen Mutlu, “Kesinlikle böyle bir hareket veya oluşumun içinde yer almayız. O günkü toplantıya, ne MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan katılmıştır, ne başka bir genel başkan adayı katılmıştır. Toplantı, sohbet ve istişare toplantısıdır. Genel siyasi durumu analiz ettik. Haberde adı geçen tüm ilçe başkanları söz konusu gazeteye dava açacaktır. Ayrıca bu gazetenin kime hizmet ettiği de bellidir. İddiada bulunan kişiler, bu iddialarını ispatlamazsa şerefsiz ve münferidir” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.