SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Yalınayak hırsız

Bu haber 01 Aralık 2015 - 9:45 'de eklendi.

Helvacı’da Telekom’a ait kabloları çalarken Jandarma’nın gelmesi ile olay yerinden kaçan hırsızı çıplak ayakları yakalattı. Dağtekkeliler çıplak ayakla kahvede oturan şahıstan şüphelenince, hırsız yakayı ele verdi.

TORBALI’DA gün geçmiyor ki herkesi hayretler içine düşürecek bir olay yaşanmasın. Önceki gün Jandarma bölgesinde meydana gelen hırsızlık olayını çok ilginç bir detay aydınlattı. Önceki gün 21.00 sularında üç hırsız, Helvacı Köyü bölgesinde Türk Telekom’a ait telefon kabloları kesti. Türk Telekom’a giden sinyal sonrasında bölgeye İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı asayiş ekipleri gitti. 400 metrelik uzunluğundaki kabloyu kesen hırsızları fark eden ekipler kovalamaya başladı. Hırsızlar araçlarıyla kaçmaya başladı.

KÖYLÜ SAYESİNDE YAKALANDI

4 kilometre kaçtıktan sonra Ormanköy bölgesinde kaza yapan şahıslar, aracı bırakıp yaya olarak kaçmaya başladı. K.E. isimli şahıs ayakkabılarını araçta unutarak dağ yolundan Dağtekkeye, A.Ç. isimli şahıs Bayındır yönüne kaçarken, Ş.K. isimli hırsız ise Kemalpaşa yönüne kaçtı. K.E. Dağtekke köyüne geldiğinde şüpheli hareketleri ile dikkat çekti. Köylü durumu Jandarmaya bildirerek, ‘Şahsın ayağında ayakkabıları yok’ ihbarında bulundu. Kısa bir süre sonra Jandarma ekipleri, köye gelerek şahsı kıskıvrak yakaladı. A.Ç. isimli şahıs ise Bayındır Jandarma Karakoluna teslim oldu. Son şahıs ise her yerde aranıyor.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.