SON DAKİKA
.
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Ünlü şarkıcının bu kadar zengin olduğunu biliyor muydunuz!

Bu haber 10 Mart 2015 - 12:24 'de eklendi.

En çok ekstra alan şarkıcıların başında yer alan Aşkın Nur Yengi, kazandığı tüm birikimini emlak sektörüne yatırıyormuş. Haluk Bilginer’le biten evliliğinden dünyaya gelen kızı Nazlı Bilginer’le Kartalkaya Dorukkaya’da tatil yapan ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, emlak zengini çıktı.

EMLAK KRALİÇESİ ÇIKTI

Kızını kayak öğrenmesi için getirdiğini söyleyen Yengi, en çok ekstra alan şarkıcıların başında yer alıyor. Kazandığı tüm birikimini emlak sektörüne yatıran şarkıcı, mayıs ayında iddialı bir albümü piyasaya çıkaracağını söyledi.

YENİ MODA MÜLKE YATIRIM

Aldıkları ücretleri mülke yatırarak değerlendiren ünlüler arasında bugünlerde Nurgül Yeşilçay’ın da adı sıkça anılıyor. 16 yıldır oyunculuk yapan oyuncu Nurgül Yeşilçay, birikimini İstanbul ve Bodrum’da mülke yatırdı. “Paramparça” isimli diziyle ekrana gelen ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay Levent’ten bir ofis, Haliç kıyısı ve Bağdat Caddesi’nden birer daire; Tarlabaşı’ndan yatırım amaçlı 3’er katlı iki eski bina ve Bodrum’dan villa satın aldı. Seda Sayan da oğluna aldığı mezuniyet hediyesiyle daha şimdiden geleceğe yatırım yaptı. Ünlü şarkıcı, mezuniyet hediyesi olarak 12 milyon dolarlık bina satın alarak oğlunu daha şimdiden emlak zengini yapmayı başardı.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Reklam Kodu r026