SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Ülke, hücrede yaşanan bu olayı konuşuyor

Bu haber 17 Eylül 2015 - 8:19 'de eklendi.

Büyük skandal… Sverdlovsk bölgesinde bir mafya lideri, cezaevindeki hücresinde, şartlarını kontrol etmeye gelen insan hakları gözlemcisiyle ilişkiye girerken görüntülendi.

Rusya’da büyük skandal… Sverdlovsk bölgesinde bir mafya lideri, cezaevindeki hücresinde, şartlarını kontrol etmeye gelen insan hakları gözlemcisiyle ilişkiye girerken görüntülendi.

GÖRÜŞMENİN UZUN SÜRMESİNDE ŞÜPHELENDİLER

Gözlemci ile mafya lideri arasındaki görüşmelerin uzun sürmesinden şüphelenen görevliler, hücreye gizli kamera yerleştirdi. Kaydedilen görüntülerde, sarışın bir kadının hücreye girdiği ve adı açıklanmayan hükümlüyle cinsel ilişki için hızlıca kıyafetlerini çıkardığı görülüyor. Nisan ayında gerçekleştirilen bir randevuya ait olduğu sanılan görüntüler, yerel medyaya sızınca, Rusya’da büyük gürültü kopardı. İnsanlar, organize suçlarla bağlantılarından ötürü mahkûm olan bir kişinin, standart bir cezaevi yerine, sıradan bir Rus evinde bile görülmeyecek kadar rahat içinde yaşamasına tepki gösterdi.

DÜZENLİ ZİYARETCİSİYMİŞ

Kayıtlarda, hücrede konforlu bir tahta yatak, koltuk ve masa ile duvarda tablolar olduğu görülüyor. Haberlerde, kadının video ortaya çıkana dek cezaevinin düzenli ziyaretçileri arasında bulunduğu belirtiliyor.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.