SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Uçak yolcularına kapıya kadar servis

Bu haber 27 Temmuz 2015 - 14:07 'de eklendi.

Bintur Seyahat’in, ‘Uçaktan in, servise bin’ hizmeti büyük ilgi görüyor. Uçak yolcuları servis aracıyla evden alınıp havalimanına kadar bırakılıyor. Havalimanına geçen yolcular da evlerine kadar ulaştırılıyor.

UÇAK bilet fiyatlarının son yıllarda düşmesiyle birlikte, uçak yolculuğu yapanların sayısı giderek arttı. Çeşitli dönemlerde yapılan kampanyalar sonrasında otobüs biletlerinden de daha ucuza gelen uçak, birçok kişinin tercihi oldu. Torbalı’da da her yıl binlerce kişi uçakla yolculuk yapıyor. Bintur Seyahat, havalimanına gitme konusunda sıkıntı yaşayanlar için önemli bir çalışma başlattı. Firma, herhangi bir havayolu şirketinden veya internet üzerinden bilet alanları evinden alıp havalimanına kadar götürüyor. Havalimanından da alınan yolcu, evine kadar bırakılıyor. Bu hizmet ile artık havalimanına gitmenin büyük bir dert olmadığını kaydeden İşletme Müdürü Mehmetcan Koymen, “Havayolunu kullananların sayısı gün geçtikçe artıyor. 1 yılı aşkın bir süredir uyguladığımız hizmet ile uçak yolcularının havalimanına gitme derdine son verdik” diye konuştu.

UÇAKLA SEYAHATİ SEVDİK

Türk sivil havacılığında son yıllarda yaşanan gelişmelere paralel olarak havayolunu kullanan yolcu sayısı da günden güne artış gösteriyor. Havayolu firmalarının artması, rekabetinde oluşmasına neden oldu. Firmalar arasında yaşanan tatlı rekabet en çok tüketiciye yaradı. Dönem dönem gerçekleştirilen kampanyalar ile otobüs biletinden daha ucuza gelen uçak bileti, yolculuk yapacakları da fazlasıyla cezp ediyor. Hızlı ulaşımın sağlanması da en büyük avantajların başında geliyor. Torbalı’daki binlerce kişi her yıl uçak yolculuğu ile yurt içi ve yurt dışı seyahatler gerçekleştiriyor. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Sun Express, Atlas Jet, Pegasus, Onur Air gibi hava yolu şirketlerinin acenteliğini de yapan Metro Turizm Torbalı Acentesi, önemli bir hizmeti de başlattı. Firma, hangi firmadan olursa olsun uçak bileti alan vatandaşlara Metro Turizm aracılığıyla servis hizmeti veriyor. Geçtiğimiz aylarda başlayan uygulama vatandaşları fazlasıyla memnun etti.

HAVALİMANINDAN EVE

Tepeköy Mahallesi Bankalar Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Bintur SeyahatAcentesi’nin Müdürü Mehmetcan Koymen: “Son yıllarda uçak yolcusu giderek artıyor. Özellikle ilçemizde uçakla yolculuk yapanların sayısı da bir hayli fazla. Bu yolcuların en büyük problemi ise ulaşım. Direkt olarak havalimanına giden bir araç bulunmuyor. Mevcut dolmuşlar sadece yol kenarında yolcuyu indiriyor. Vatandaş da elindeki bavulla kilometrelerce yürümek istemiyor. Bintur Seyahat olarak ilçedeki vatandaşlarımız için bir hizmet başlattık. ‘Uçaktan in, servise bin’ adını verdiğimiz bu uygulama 1 yıldır devam ediyor. Bu uygulama ile saat kaç olursa olsun uçak bileti alan vatandaşlarımızı evlerinden alıp havalimanına kadar bırakıyoruz. Ayrıca havalimanındaki vatandaşı evine kadar da ulaştırıyoruz. Uçak yolcuları, servis aracımızla günün her saatinde bu hizmetten yararlanabilir” diye konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.