SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

TTO’nun 20 yıllık logosu değişiyor

Bu haber 24 Ağustos 2015 - 11:53 'de eklendi.

Son yılarda ekonomisi ile İzmir’in parlayan yıldızı haline gelen Torbalı’da Ticaret Odası, ilçe ekonomisini anlatacak “yeni bir logo ve slogan” için sosyal medyada anket başlattı. Yılsonunda yeni binasına girmeyi hedefleyen TTO, yeni kurumsal kimliğini 2016 yılından itibaren kullanmaya başlayacak.

Son dönemdeki çalışmalarıyla dikkat çeken Torbalı Ticaret Odası, kurumsal kimliğini sağlamlaştırma yolundaki icraatlarına bir yenisini daha ekliyor. Yılsonunda 2 yıldır yapımı devam eden yeni hizmet binasına geçmeyi hedefleyen TTO, 20 yıllık logosunu değiştirip yeni bir kurumsal kimlik oluşturmak için düğmeye bastı. Uzman tasarımcılar tarafından hazırlanan yeni logo örnekleri, odanın sosyal medya sitesinde düzenlenen anket ile üyelerin beğenisine sunuluyor. Bugüne kadar “Değişimin bitmeyen gücü” sloganını kullanan TTO ilçenin ekonomisini anlatan yeni bir logo içinde özel bir çalışma yürütüyor. Üyelerin oylarıyla gerçekleştirilecek seçim sonucunda, hazırlanan logolardan bir tanesi Torbalı Ticaret Odası’nın yeni logosu olacak.

SOSYAL MEDYADA ANKET

Kurumsal kimliğin en önemli aşamasının logo tasarımı ve slogan olduğunu hatırlatan Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, hazırlanan örneklerin; tutarlı, ilçe ekonomisi ve odanın özelliklerini yansıtan kendi içlerinde bütünlük sağlayan örnekler olduğunu belirtti. Yılsonunda Torbalı Ticaret Odası’nın yeni hizmet binasına taşınacağını belirten Başkan Olgun, yeni binaya taşınmayla birlikte logodan ofis dizaynlarına hizmet birimlerinden çalışma anlayışına kadar birçok konuda yenilikler yapılacağını dile getirdi. Odanın hizmet kalitesini artırmak ve çıtayı daha yükseğe çekmek adına yapacakları tüm yenilikleri üyelerine sorarak icra edeceklerini ifade eden Olgun, “Oda üyelerimizin görüş ve önerileri bizler için çok önemli. Tüm kararlarımızı onlara sorarak almaya gayret ediyoruz. Yeni logomuzu da üyelerimizin oylarıyla belirleyeceğiz. Üyelerimiz sosyal medya sitemizdeki oylamaya katılarak beğendikleri tasarımı işaretleyecek ve yeni logoyu belirleyecekler.” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.