SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

TTO heyeti Davutoğlu ile görüştü

Bu haber 02 Aralık 2015 - 8:45 'de eklendi.

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, İzmir İl Başkanı Bülent Delican ve İlçe Başkanları ile bilikte Ankara’ya gitti. Ulaştırma Bakanı olan Binali Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK Parti İzmir İl Teşkilatı Başbakan Ahmet Davutoğlu ile de görüştü

GEÇTİĞİMİZ günlerde Ankara’ya giderek bir dizi ziyarette bulunan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, İzmir İl Başkanı Bülent Delican ve İlçe Başkanları ile bilikte yeniden Ankara’ya gitti. Yeni hükümette Ulaştırma Bakanı olan Binali Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK Parti İzmir İl Teşkilatı Başbakan Ahmet Davutoğlu ile de görüştü. Yoğun bir Ankara programı geçirdiklerini ifade eden İlçe Başkanı Hasan Akbıyık “Geçtiğimiz hafta Milletvekilimiz Atilla Kaya’ya destek olmak ve hayırlı olsun dileklerimizi iletmek için Ankara’ya gitmiştim. Bu kez Bakanımız Binali Yıldırım’ı ziyaret etmek için İl Başkanımız ve diğer ilçe başkanlarımız ile Ankara’ya gittik. Ankara’daki ziyaretlerimiz sürüyor. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile de görüşme fırsatı bulduk. Seçim döneminde İzmir genelinde alınan başarı için bizleri tebrik etti. Genel bir değerlendirme toplantısının ardından Binali Yıldırım’ı makamında ziyaret ettik” dedi.

YILDIRIM’IN İZMİR TESPİTLERİ

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın kendilerini çok sıcak bir şekilde karşıladığını söyleyen Akbıyık “Ulaştırma Bakanlığı’nda efsane bakan olarak tanınan Yıldırım’ın yeniden bu bakanlığa atanması bizim için çok sevindirici oldu. Torbalı’ya çok yakın olan Binali Yıldırım’ın ilçemize yapacağı yatırımları bekliyoruz. Seçim döneminde kendisinin de ilçe halkına sözleri var. Bunları en kısa süre içinde yerine getirecektir. Yaptığımız görüşmede Bakanımız ‘İzmir’de seçimde iyi bir sonuç almasına rağmen milletvekili sayımızı artıramadık. İzmir’deki oy artışı sayesinde AK Parti Ege Bölgesi’nde birinci parti oldu. İzmir’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Eğer disiplinli çalışırsak 4 milyon hemşehrimizi kucaklarsak oylarımızı daha da artıracağız. İzmir’in her sorununu, vatandaşın her talebini bize iletin. Bunun için milletvekillerinden oluşan özel ekip kurdum. İzmir benim için çok önemli. Gözüm kulağım İzmir’de’ şeklinde bir açıklama yaptı. Bu açıklamaları dikkate alarak AK Parti Teşkilatıları olarak aynı hızla çalışmaya devam edeceğiz’ diye konuştu.

KAYA’NIN GÖREVİ HAYIRLI OLSUN

Ankara ziyaretinde AK Parti İzmir İl Teşkilatı ve İlçe Başkanları olarak Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’yı da ziyaret ettiklerini söyleyen Akbıyık, Kaya’ya yeni görevinde başarılar diledi. Kaya’nın Torbalı’nın gururu olduğunu ve onu önümüzdeki dönemlerde daha üst düzey görevlerde görmek istediklerini dile getiren Hasan Akbıyık “Seçimin hemen ardından yaptığım değerlendirmede Atilla Kaya’nın hem siyasette hem de Avukatlık mesleğinde başarılı olduğunu bu nedenle kendisine önemli görevler verilebileceğini söylemiştim. Yapılan komisyon seçimlerinde Milletvekilimizi Adalet Komisyonuna seçtiler. Bu görevde başarılı olacağına inanıyorum” dedi. Torbalı’nın sorunlarının takibi konusunda da Kaya’ya büyük görev düştüğünü söyleyen İlçe Başkanı “Artık ilçemizin sorun ve beklentilerini Ankara’dan takip edecek bir milletvekilimiz var. Gerçekten çok yoğun bir şekilde çalışıyor. Binali Yıldırım ve Atilla Kaya’dan yatırımlar bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.