SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Torbalı’ya ilk defa cağ kebabı getirdiler

Bu haber 04 Kasım 2015 - 14:18 'de eklendi.

Artvin’in ünlü cağ kebabını Torbalı’daki lezzetseverlerin damak zevkine sunan üç ortağın işletmesi büyük ilgi görüyor.

ARTVİN’İN sevilen damak tatları arasında bulunan cağ kebabı üzerine Torbalı’daki ilk işletme açıldı. İlçedeki Kuveyt Türk Bankası’nın yanında hizmete giren gözde bir mekanın işletmeciliğini Mehmet Karakoç, Mehmet Duman ve Kaya Demirbilek yapıyor. Lezzet Cağ Kebap, güler yüzlü personeli ve hizmetiyle Torbalılılar tarafından tam not aldı. Artvin sevdalısı olarak Torbalı’ya yatırım yaptığını belirten Mehmet Karakoç, Torbalı’ya ilk cağ kebabı getirmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

ANLATILMAZ TADILIR VE YAŞANIR

CAĞ kebabının meşe odunu ateşinde özel olarak pişirilerek servis edildiğini hatırlatan Mehmet Karakoç, “Bazı lezzetler anlatılmaz tadılır ve yaşanır. Biz de henüz cağ kebabı ile tanışmamış olanları mekânımıza davet ediyoruz ve tanışmalarını öneriyoruz. Bu kebaba aşina olanları ise bu muhteşem lezzet ile buluşturuyoruz. Özel menüsü ile sunduğumuz Cağ Kebabı; domates, biber, soğan, turşu ile birlikte servis ediliyor. Yanında meşhur ayranımız ile farklı lezzetleri en ekonomik fiyatlarla servis ediyoruz” şeklinde konuştu.

EV HUZURU

TORBALILI müşterilerin Lezzet Cağ Kebap’ın lezzetinden etkilendiklerini, kimi müşterilerin ise aile ve grup yemekleri için kendilerini tercih ettiklerinin altını çizen Mehmet Duman ise, “Yeniliklerimizle birlikte müşteri eşitliliğinde ciddi pozitif katkılar alacağımızı düşünüyorum” sözleriyle iddialı olduklarını ifade etti. Özellikle ailelerin yemeklerini, gönül rahatlığı ve tam anlamıyla ev huzuru içinde yiyebilme şansına sahip olduklarını anlatan Kaya Demirbilek, “Güler yüzlü-tecrübeli personelimizle de, her zaman için Türk misafirperverliğine yaraşır biçimde müşterilerimizi ağırlıyoruz. Kalitemiz ise olmazsa olmazımız” diyerek sözlerini tamamladı.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.