SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Torbalı’nın tek pet marketi 3. şubesini açıyor

Bu haber 17 Aralık 2015 - 8:28 'de eklendi.

TORBALI’NIN tek pet marketi olma özelliğini elinde bulunduran Melisa Pet Market, 3. şubesini de Torbalı’ya açıyor. Merkezi Bayındır ilçesinde bulunan ve 8 yıldır hizmet veren işletme, 4 yıl önce de Torbalı’da şube açmıştı. Firma, şimdi de Ertuğrul Mahallesi Sadık İleri Bulvarı BİM Marketin karşısına üçüncü şubesini açmaya hazırlanıyor. Resmi açılışı önümüzdeki günlerde olacak olan Melisa Pet Market’te canlı hayvan grupları, zengin balık çeşitleri, tavşan ve kemirgen türleri, papağan çeşitleri, ithal balık malzemeleri ve lüks akvaryum çeşitleri, kedi-köpek grubunda kıyafet- yağmurluk-bakım-oyuncak ürünleri satmaya hazırlanıyor.

BİRÇOK HAYVANA AİT YEM ÇEŞİTLERİ

İŞLETMECİ Aysun Kultan Nantu, birçok hayvana ait yem çeşitlerini de sattıklarını söyleyerek, yeni açılacak mağazalarında 2 bin civarında ürün bulunduğunun altını çizdi. Sektörde kalite ve ciddi bir bakış açısıyla sattıkları ürünlerin arkasında olduklarını ifade eden Nantu, ürün yelpazesinin çok geniş olduğunu ve bir evcil hayvana ait her türlü malzemenin sattıklarını ifade etti. 8 yıldır sektörde Tarım İl Müdürlüğü’nden ruhsatlı olarak hizmet verdiklerini anlatan Aysun Kultan Nantu, ilçenin tek pet marketi olmaları nedeniyle büyük rağbet gördüklerini de sözlerine ekledi.

TORBALILILAR HAYVANSEVER

NANTU, Torbalılı vatandaşların hayvansever olduğunu ve bu yüzden kendilerine olan yoğun ilgiden dolayı 1 merkez ve 1 şubeden sonra ikinci şubeyi açmaya karar verdiklerini belirtti. Genç işletmeci, yeni işyerinin önümüzdeki günlerde faaliyete başlayacağını söyleyerek, “Torbalı’daki hayvansever dostlarımız bilinçli. Hayvan bakımı konusunda yeteri kadar bilgi ve beceriye sahip. Biz de onlara yardımcı oluyoruz. Tüm halkımızı yeni mağazamızı görmeye davet ediyoruz” diye konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.