SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Torbalı’nın ilk ve tek donanımlı ekspertizi

Bu haber 13 Ağustos 2015 - 7:29 'de eklendi.

BİR süre önce yer değişikliği yapan Garantili Arabam Profesyonel Oto Ekspertiz, yoğun ilgi görüyor. Torbalı’daki tam donanımlı tek ekspertiz olan Garantili Arabam’da motor, kaporta, alt takım, süspansiyon, elektrik-elektronik testleri, kaporta ve boya testleri yapılıyor. Açıldığı 3 aydan bu yana uzman kadrosu ile birlikte Torbalılılara ve komşu ilçedeki vatandaşlara hizmet vermeye devam eden Garantili Arabam’ın işletmeciliğini ise Hüseyin Arslan ve Mehmet Kazıcı yapıyor.

GARANTİLİ HİZMET

İZMİR-Aydın asfaltı üzeri ve Atatürk Sanayi Sitesi su deposu yanında hizmet veren Garantili Arabam Profesyonel Oto Ekspertiz, verdiği hizmet ile sadece Torbalılılara değil, araç alım-satımı yapmak isteyen Ödemiş, Selçuk, Tire ve Bayındır’lı vatandaşların da uğrak mekânı oldu. Araçlara yüzdelik dilimler üzerinden not verdiklerini söyleyen Mehmet Kazıcı, profesyonel ekip ile garantili hizmet verdiklerini dile getirdi.

‘YAPILAN İŞİN HASSASİYETİNİN FARKINDAYIZ’

OTOMOBİL ve hafif ticari araçların vize öncesi hazırlıklarını yaptıklarını, vizeye girecek araç sahiplerine de kolaylık sağladıklarının altını çizen Kazıcı, yapılan bu testlerin TUVTURK’ün sistemi ile birebir uyuştuğunu belirtti. Mehmet Kazıcı, “Açılış yaptığımız günden bugüne yüzlerce aracın kontrolünü başarı ile gerçekleştirdik. Araç alımında şeffaflık ve dürüstlüğün sözde olmadığı ve yapılan işin hassasiyetinin farkındayız” diye konuştu.

‘EMEKLERİNİZİN FARKINDAYIZ’

MÜŞTERİLERİ için daha iyisini yapmak adına hayal ettiklerini ve gerçekleştirdiklerinin altını çizen Kazıcı, “Ülkemizde ortalama 30 yıl çalışılarak hak edilen ikramiye karşılığı ile orta kalitede bir ikinci el otomobil alınabilmekte. Emeğin bu kadar kıymetli olması araç alırken doğru karar vermenin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Emeklerinizin farkındayız. Ona göre hareket ediyor, yaptığımız işin titiz olması için çabalıyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.