SON DAKİKA
.
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Torbalılı Siti Gelinlik fuara katıldı

Bu haber 03 Mart 2015 - 9:47 'de eklendi.

TORBALI’DA hizmet veren Siti Gelinlik sahibi Nuri Kuruş, İzmir Büyükşehir Belediyesi evsahipliğinde, İzmir Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. (İZFAŞ) tarafından düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir-9. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’na katıldı. Geçen yıl 65 ülkeden 18 bin 881 profesyonelin ziyaret ettiği fuarı, bu yıl 70 ülke ve 74 ilden toplam 20 bin 312 profesyonel ziyaret etmiş, bunların arasında Torbalılı bir firma da yer almıştı.

‘SİTİ GELİNLİK OLARAK FİRMA GÖRÜŞMELERİ YAPTIK VE BİRÇOK SİPARİŞ ALDIK’

ÜÇ gün boyunca katıldığı fuarda, katılımcılara firmalarının broşür ve kataloğunu dağıtan Siti Gelinlik’in sahibi Nuri Kuruş, gelen olumlu tepkilerin sevindirici olduğunu söyledi. Fuarın ilgi çekici olduğunu belirten Kuruş, “Siti Gelinlik olarak firma görüşmeleri yaptık ve birçok sipariş aldık. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilere satışlar yaptık. Firmamıza olan ilgi çok yoğundu” şeklinde açıklamalarda bulundu.

‘İZMİR’İN DAHA ÇOK ÖN PLANDA OLMASI GEREKİRDİ’

IF Wedding Fashion İzmir-9. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nda bir noktaya dikkat çeken Kuruş, “Fuara İzmir’den daha çok İstanbul modacıları katılmıştı. Bence İzmir’in daha ön planda olması gerekirdi” dedi. Türkiye’nin Küresel Fuar Endüstirisi Birliği (UFI) onaylı tek gelinlik, damatlık, abiye giyim ihtisas fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir’de gördükleri ilgiden memnun kaldıklarını dile getiren Kuruş, fuar süresince kurulan iş bağlantıları, Türk tekstil sektörünü olduğu kadar şehrin ekonomisini de sevindirdiğinin altını çizdi.

DÜNYA LİDERLİĞİ HEDEFLENİYOR

PERFORMANSIYLA göz dolduran ve Avrupa’nın en büyüğü olan İzmir Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, sektörde dünya çapında söz sahibi olma yönünde emin adımlarla ilerliyor. Gelecek yıl Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar kompleksi, Gaziemir’deki Fuar İzmir’de düzenlenecek IF Wedding Fashion İzmir’de dünya liderliği hedefleniyor. Fuar, bu yıl da İzmir’den Türk marka isimlerini dünyaya duyurmaya devam etti. Avrupa ve Ortadoğu’nun buluşma noktası olan IF Wedding Fashion İzmir’e en çok ziyaretçi İran’dan geldi. Onu Almanya, Suudi Arabistan, Lübnan, Mısır ve İtalya izledi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Reklam Kodu r026