SON DAKİKA
.
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Torbalılı kadınlar 8 Mart’ta Belediye Kültür Merkezinde buluşuyor

Bu haber 06 Mart 2015 - 9:46 'de eklendi.

TORBALI ilçesindeki kadınlar 8 Mart Pazar günü Torbalı Belediye Kültür Merkezi (BKM) de buluşuyor. Torbalı Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü ilçedeki kadınlar için hazırladığı programla dolu dolu kutlayacak. Şiir dinletileri, Halk Oyunları, Konser ve skeçlerin yer alacağı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Programına Ak Parti İzmir Milletvekili Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu ÜyesiNesrin ULEMA konuşmacı olarak katılacak.

Son günlerde yaşanılan kadına şiddet olaylarındaki artışın da ele alınacağı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ndeTorbalılı kadınlar hem eğlenecek hem de kişisel gelişim programında kendilerini ifade edecekler.

TORBALILI KADINLAR İÇİN ZENGİN PROGRAM

BELEDİYE Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan Kadınlar günü programına konuşmacı olarak katılacak olan Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ilçedeki kadınların hayatını kolaylaştıracak çalışmalar hakkında bilgiler verecek.

BELEDİYE Kültür Merkezi Konferans Salonunda Torbalı Belediyesi Kültür Sanat ve Spor Okulu öğretmenlerinden Caner Hakbilen, Tuna Akkuş ve öğrencileri Melek Nur Torbalılı kadınlar için hazırladıkları şiir dinletisini sunacaklar. Torbalı Belediyesi Halk Oyunları Ekibi’nin yöresel dans gösterileri ile renklenecek olan program Torbalı Belediyesi Tiyatro Ekibinin günün önemini taşıyan skeçiyle devam edecek. ArdındanKültür ve Turizm Bakanlığı İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu konseri kulakların pasını silecek.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Reklam Kodu r026