SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Torbalılı gençler kozmetiğe önem veriyor

Bu haber 02 Ekim 2015 - 14:08 'de eklendi.

KOZMETİK üzerine faaliyet gösteren firmanın işletmecesi Elif Aslan, Torbalılı gençlerin gün geçtikçe daha çok bilinçlenmeye başladığını söyledi. Torbalılı gençlerin bakımlı olduğunu belirten Aslan, kozmetik ürünlerine büyük rağbet gösterildiğinin altını çizdi. Aslan, “Gençler artık internette gördüğü kozmetik ürünleri mağazamızdan temin ediyor” diye konuştu. 80 metrekarelik dükkânda 8 aydır faaliyet gösteren firmada, yaklaşık 4 bin parça ürün bulunuyor.

BÜNYESİNDE BİRÇOK MARKAYI BARINDIRIYOR

TEPEKÖY Mahallesi İtfaiye Caddesi üzerinde 8 aydır faaliyet gösteren Grasse Kozmetik, müşterilerine sunduğu farklı marka ve çeşit ürünlerle yoğun ilgi görüyor. Firma, Maybelline, Flormar, Note, Essence markalarının bayiliğini yapıyor. Bitkisel bakım ürünleri, bijuteri, Aksesuar satışı gerçekleştiren Grasse Kozmetik, bay ve bayanlara hitap ediyor ve Rosense, Zıaja, Sebamed, Dıadermıne marka cilt bakım ürünlerinin de satışını gerçekleştiriyor.

KALİTEYİ UYGUN FİYATA

KALİTEYİ uygun fiyatlar ile vatandaşlar ile buluşturan işletme, şık ve modern tasarımları ile de büyük beğeni topluyor. 15 yıl eczacı kalfası olarak çalışan Elif Aslan, daha sonra kendisine ait kozmetik dükkânı açmaya karar verdiğini dile getirerek, “Eczacı kalfası olarak çalışırken kendimi cilt bakımı üzerine geliştirdim. Yüzde 100 organik cilt bakım ürünlerini müşterilerime sunuyorum. İşletmemizde satılan ürünler oldukça kaliteli ve uygun fiyatlara sahip. Torbalılı vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor. Özellikle bayan parfümlerin de ve kişisel bakım ürünlerine yoğun bir ilgi var. Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.