SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Torbalı’da lezzetin yeni adresi

Bu haber 13 Ekim 2015 - 6:45 'de eklendi.

Torbalı’da açılan Kebapçı İsmail Usta’nın mekânı büyük ilgi görüyor. İzmir-Aydın asfaltı üzerinde faaliyete geçen işletme, konusunda uzman üç ortak tarafından açıldı.

YEMEK üzerine üç farklı alanda uzman olan arkadaşların açtığı işletme yoğun ilgi görüyor. İzmir-Aydın asfaltı üzerine açılan Kebapçı İsmail Usta, zengin menü seçeneklerini müşterilerine sunuyor. Asfalt üzerindeki Ziraat Bankası yanında açılan İsmail Usta’da kebap ve döner çeşitleri, saç-tava çeşitleri, 10 çeşit çorba çeşidi, kuzu kelle,  söğüş, Konya menüsü, kiremit çeşitleri, süt tatlıları ve kahvaltı çeşitlerini Torbalı halkıyla buluşturuyor.

‘ORGANİK ETLER KULLANIYORUZ’

KEBAP üzerine uzman olan İsmail Şahan, çorba çeşitlerini gözü kapalı pişiren Memet Toprak ve dönerin adeta kitabını yazan Memet Haydar’ın açtığı işletme, 300 metrekarelik alan üzerine kurulu tesiste hizmet veriyor. İsmail Usta’nın ortaklarından İsmail Şahan, işletmede kullandıkları etin Aydın Çine yöresinde doğal yaşam şartlarında yetişen hayvanlardan temin edildiğini ve bu etleri de Torbalı’nın ilk ve tek onay belgeli işletmesi olan Bekka Entegre Et Tesisleri aracılığıyla halka sunduklarını söyledi.

‘MUTFAĞIMIZ HERKESE AÇIKTIR’

USTALARDAN İsmail Şahan,  kalite ve hijyenin ön planda olduğunu belirterek, “Torbalı’ya bu anlamda farklı bir anlayış getirdiğimizi düşünüyorum. Mekânın iç ve dış dizaynı ile farklılığımızı ön plana çıkartıyoruz. Toplantı ve iş yemekleri içinde organizasyonlar düzenliyoruz. Buranın bir aile mekânı olduğunu ifade etmeliyim. Dediğim gibi hijyen bizim için önemli bir konu. Mutfağımız herkese açıktır. İsteyen istediği zaman gelip denetleyebilir. Bu konuda oldukça şeffaf ve iddialıyız. Bütün kebap, çorba ve döner meraklılarını Torbalı’daki yerimize davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.