SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Torbalı Mahallesi’nin tek Avea bayisi yoğun ilgi görüyor

Bu haber 12 Kasım 2015 - 12:18 'de eklendi.

AVEA, TTNET ve Türk Telekom resmi bayisi olma özelliğini taşıyan May İletişim, Torbalı Mahallesi’ne açıldığı günden bu yana yoğun ilgi görüyor. Bayilik hizmetlerin yanı sıra May İletişim’de tüm ödemeler artık tek bir merkezden yapılabiliyor. Firmada, Avea, Elektrik, Doğalgaz, Su, Turkcell, Vodafone, Digiturk, Superonline ve TTNET faturalarının tahsilatının yanı sıra, kent kart dolumu da gerçekleştiriliyor. İşletme, açıldığı günden bu yana mahalle halkı yoğun talep gösteriyor.

HEM VAKİT HEM DE MADDİ KAYIP

FİRMADA, hat işlemleri, numara taşıma ve teknik servisin de mevcut olduğunu söyleyen Ayça Gülriz Bektaş, tüm markaların telefon cihazları satışını ve tarifeye ek cihaz satışı da yaptıklarını belirtti. Bektaş, “Torbalı Mahallesi’nde böyle bir ihtiyaç fark ettik. Mahalle halkı su faturası ödemek için bile ilçe merkezine gidiyordu. Hem vakit hem de maddi kayıp. Biz ödenebilecek ne kadar fatura varsa, onların hepsini bir çatı altında topladık ve vatandaşın ayağına getirdik” dedi.

‘İNSANLAR İLÇE MERKEZİNE GİTMEKTEN BIKMIŞ’

GEÇTİĞİMİZ haftalarda Metropolis Bulvarı üzerinde hizmete giren May İletişim Torbalı Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlara büyük kolaylık sağladı. İşletmeci Ayça Gülriz Bektaş, “Benim ilk iş tecrübem. Açıldığımız günden bu yana büyük ilgi görüyoruz. Vatandaş artık her ay fatura ödemek için ilçe merkezine gitmekten bıkmış. Bize sahip çıktı. İlgilerinden dolayı halkımıza şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.