SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

TEB’den Torbalılı emlakçılara kahvaltı

Bu haber 22 Ekim 2015 - 8:16 'de eklendi.

Türkiye Ekonomi Bankası Torbalı şubesi, ilçenin önemli sektörü olan emlak sektörü temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı sayesinde emlakçılar birinci ağızdan kredi sorunlarını dile getirdi.

YENİLİKÇİ ürün ve hizmetleriyle farklılaşan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB); emlak ofis sahipleri ve gayrimenkul danışmanları için geliştirdiği yeni çözümleri anlatmak üzere dün sabah saatlerinde kahvaltı organizasyonu düzenledi. Saat 10.00’da Zigana Restauran’ta gerçekleşen kahvaltıya ilçeden yaklaşık 80 kadar emlakçı katıldı. Torbalı emlak dünyasının önemli isimlerinin katıldığı organizasyonda banka yetkilileri emlakçılarla bire bir görüşerek, emlakçıların banka işleriyle ilgili beklentiler ile projeler hakkında konuştu. Kahvaltıya Tüketici Finansmanı Genel Müdürü Çağlar Çiçek, Bireysel ve Yıldız Bankacılık Bölge Müdürü Mete Toparın, İZEKO Başkanı Mesut Güleroğlu, Konut Finansmanı Yöneticisi Deniz Bahadır ve Torbalı TEB Müdürü Taner Alagaş katıldı.

EMLAKÇILAR DİNLENDİ

TEB, Torbalı’nın önemli sektörlerinden olan emlak sektörünün önde gelen isimleriyle dün kahvaltıda bir araya geldi.  İlçenin en hızlı gelişen sektörü olan emlak sektöründeki gelişimi gören banka yetkilileri, müşterisi olan ve olmayan onlarca emlakçıyla bir araya gelip hem tanıştı hem de emlakçıların beklentileri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Emlak ve arsa kredileri, günümüz ekonomik durumları, ekspertiz konularının konuşulduğu ve yaklaşık 2 saat süren toplantıda emlakçılarda kredi alımlarında bankadan beklentilerini görüş olarak banka yetkililerine birinci ağızdan iletti.  Oldukça verimli geçen kahvaltı sonunda emlakçılara banka tarafından hediyeler de takdim edildi. 80 emlakçının katıldığı kahvaltıda TEB Müdürü Taner Alagaş, “Banka olarak da sürecin finansal boyutunda bulunuyoruz. Emlakçı ve müşteri ile bir araya gelerek finansal yönde destek sağlamaya çalışıyoruz. Sorun olduğunda da çözümden yana olduğumuzun bilinmesini istiyoruz.” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.