SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Tartışmasız tek isim

Bu haber 27 Ağustos 2015 - 7:01 'de eklendi.

Rusya’da yapılan anket sonuçlarına göre vatandaşların yüzde 35’i, Devlet Başkanı Vladimir Putin’i ülkenin en büyük gurur kaynağı olarak görüyor.

Rusya’da Romir Araştırma Şirketi’nin yaptığı çalışmaya göre, ‘ülkenin en büyük gurur kaynağı’ isimli soruya Rusya vatandaşlarının yüzde 35’i ‘Putin’ yanıtını verdi. Devlet Başkanı Vladimir Putin’i ülkenin en büyük gurur kaynağı olarak görüyor.

“UZAY VE HASILAT EN SONDA”

Katılımcıların yüzde 32’si ‘halk’, yüzde 25’i ‘gelenek göreneklere sadık kalmak’, yüzde 24’ü ‘doğal kaynaklar’, yüzde 19’u ‘spor ve askeri teknoloji alanındaki başarılar’, yüzde 10’u ‘uzay alanı’ ve yüzde 6’sı da ‘bol ürün hasılatını’ ülkenin gurur kaynağı olarak tanımladı. Araştırmaya katılanlar, birden fazla tercihte bulunabildi.

PUTİN HAZİRANDA DA TAM DESTEK ALMIŞTI

Haziran ayında Rusya bağımsız araştırma şirketi Levada Center, halkın, Devlet Başkanı Putin’e olan desteğinin tarihin en yüksek seviyesine çıktığını açıklamıştı. Levada Center anketine katılanların yüzde 89’u “Putin’in faaliyetlerine onay veriyorum” demişti.

“YİNE OY VERİRİM”

Şubat ayında da Rusya Kamuoyu Araştırma Şirketi’nin yaptığı çalışmaya göre, Putin’e güven yüzde 85’e çıkarken, yüzde 74 de hafta sonunda seçim olması durumunda yeniden başkan seçilmesi için oy vereceğini söylemişti.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.