SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Tanı Mobilya’da fabrikadan halka

Bu haber 05 Ağustos 2015 - 10:22 'de eklendi.

TORBALI’DA 1,5 yılını dolduran Tanı Mobilya, özel fiyatlar ve çeşitlerle müşterilerini ağırlıyor. Özel kampanyalar stoklar tükenene kadar devam edecek. Toptan fiyatına perakende satış yapan Tanı Mobilya, fiyatlarını daha da indirdi. Mehmet Öksüz’ün işlettiği işletme fabrikadan vatandaşa mobilya sunuyor. Kendi atölyelerinde mobilyaları üreten firma bu sayede vatandaşa daha uygun fiyata ürün sağlıyor.

KONFORLU ÜRÜNLER

2003 yılında Karabağlar’da kurulan Tanı Mobilya, 800 metrekarelik bir alanda üretim yapıyor. Birbirinden kaliteli, modern ve konforlu ürünleriyle dikkat çeken firma, kısa sürede Ege Bölgesi’ndeki mobilya sektörünün aranan markalarından biri olmayı başardı. Ege’nin dört bir yanına ürün satışı gerçekleştiren Tanı Mobilya, üretim alanını da genişletti. Farklı tarzda tasarımları, güncel mobilya modellerini müşterilerine sunan firma, Aydin, Nazilli, Denizli, Bodrum, Çanakkale, Antalya ve Milas gibi çevre il ve ilçelerdeki mobilya mağazalarına toptan satış gerçekleştiriyor. Torbalı Caddesi su deposu karşısında 300 metrekarelik alanda hizmet devam eden Tanı Mobilya Düğüncü Mağazaları, müşterilerinin yatak odası takımlarından yemek odası takımlarına ve yaşam ünitelerine kadar her türlü mobilya ihtiyacını karşılıyor.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

GENİŞ ürün yelpazesiyle hizmet veren firma müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için kaliteden ödün vermiyor. Sadece işyerindeki ve kataloglarla hizmet vermeyen Tanı Mobilya, kişiye özel tasarımları da gerçekleştiriyor. Yatak odası, oturma grupları, genç odası, yaşam üniteleri, avangart ve Ankara model takımlar gibi çeşitlerle oldukça geniş işletmelerinde hizmet veren Tanı Mobilya işletmecisi Fatma Karademir, Torbalı’daki gelişime sessiz kalmayarak buraya yatırım yaptıklarını belirtti.

MOBİLYA ALIRKEN DİKKAT

TANI Mobilya’da A’dan Z’ye her şeyi bulmak mümkün. Mobilya seçerken dikkat edilecek hususlardan söz eden Fatma Karademir,  “Mobilyada kullanılan kumaşların ve kumaş boyalarının da doğal olması tercih sebebi olmalıdır. Mutlaka sertifika ve onaylara bakılmalı. Kataloglardan ya da fuarlarda fotoğrafı çekilerek üretilen mobilyaların şekilleri albenilidir. Ancak dikkatli bakıldığında kullanılan malzeme kalitesizliğinden kendini ele verir.” diye belirtti. Ayrıca Uğurlu satın alınması düşünülen mobilyadaki döşemelik malzemenin kolay yanmayan, terletmeyen ve kolay temizlenen özellikte olması da tercih sebebi olması gerektiğini söyledi. Sözlerini sürdüren Karademir, “Alınan mobilyanın eve teslim masraflarının fiyata dâhil olup olmadığı satın almadan önce öğrenilmelidir. Mobilya seçerken tüm bu özellikleri dikkate alarak, istek, ihtiyaç ve bütçenize en uygun olanları seçiniz” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.