SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Sokak ortasında yaralama

Bu haber 13 Kasım 2015 - 9:38 'de eklendi.

Atatürk Mahallesi’nde kendisine bıçak çekilen davulcu olarak bilinen H. İsimli şahıs rastgele ateş açtı. Seken kurşunlardan biri kendisine bıçak çeken Ömer S.’ye isabet etti. Ömer S.’nin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

DÜN Atatürk Mahallesi’nde oldukça hareketli dakikalar yaşandı. Mahallenin en işlek caddesi olan Bekir Sakarya Caddesi’nde aralarında husumet bulunan davulculuk yapan soyadı öğrenilemeyen H. ile Ömer S. arasında sözlü tartışma başladı. İddiaya göre daha önce aralarında husumet bulunan iki kişi arasında çıkan kavga bir anda büyüdü. Olaya Ömer S.’nin çocuklarının da karışmasıyla bir anda panik oluştu. Ömer S. ve çocukları bıçakla H.’yi kovalarken H., can havliyle belindeki tabancasını çekip havaya ve yere rastgele ateş açtı. Seken kurşunlardan birinin Ömer S.’nin ayağına isabet etmesiyle Ömer S. yaralandı.

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Son zamanlarda asayiş olaylarında düşüş yaşayan Atatürk Mahallesi’nde güpegündüz silah sesleri geldi. Mahallenin en işlek caddesinde, üç kahvenin bulunduğu mevkide tartışan Davulcu H. ile Ömer S. birbirine bıçak çekti. Ömer S.’nin çocuklarının da olaya dahil olması sonucu canını kurtarmak için kaçan H. belindeki tabancayla ateş açmaya başladı. 4 kez silahını ateşleyen H.’nin silahından çıkan kurşunlardan biri Ömer S.’nin ayağına isabet etti. Hastaneye kaldırılan Ömer S.’nin durumunun iyi olduğu öğrenilirken H.’nin göz altına alındığı olayla ilgili soruşturmanın da sürdüğü ifade edildi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.