SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Şıklığın Torbalı’daki adresi

Bu haber 17 Kasım 2015 - 9:57 'de eklendi.

TORBALI’DAKİ Barış Manço Sokak’ta 20 yıldır faaliyet gösteren As Moda Giyim, kaliteden ödül vermiyor. Alfabeta, Viol, Doridorka gibi ünlü markaların ürünlerini pazarlayan firma, ilk günkü çizgisinden hiç ayrılmadı. Gelinlik, nişanlık, abiye, takım elbise, tek pantolon ve gömlek satışı yapan deneyimli firmaya olan talep bir hayli fazla. İçinde tacı, duvağı, el çiçeğinin bulunduğu gelinlikleri 600 TL’den ve damatlıkları ise 250 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduklarını söyleyen işletmeci Levent Sertel, piyasa hakkında bilgi verdi; “Düğün sezonu yavaş yavaş sona erdiği için gelinlik ve damatlık satışlarında azalma var. Ancak tek parça gömlek ve pantolon satışları hareketli. Yılların verdiği tecrübe ve birimle müşteriler As Moda Giyim’i tercih ediyor” dedi.

‘KALİTEYİ UYGUN FİYATA SATIYORUZ’

TORBALI’NIN en büyük mağazalarından biri olan As Moda Giyim, evlenecek olan çiftlerin ve tarz giyinmek isteyenlerin uğrak yeri oldu. Özel tasarım ve son model gelinlik ile damatlıklar, evlenecek bayanları bekliyor. Gelinliğin yanı sıra damatlık, nişanlık grubu, takım elbise, tek gömlek ve pantolon ile abiyelerin yer aldığı mağazanın sahibi Levent Sertel, Torbalı’ya kaliteli ürünleri uygun fiyata sattıklarını söyledi. Yıllardır sabit olan müşterilerinin yanı sıra tavsiye üzerine alışverişe gelen çok sayıda müşterilerinin bulunduğunu söyleyen Sertel, Torbalılıları As Moda’ya beklediklerini dile getirdi.

İZMİR’E GİTMEYE GEREK YOK

İŞLETMEDE satışa sunulan gelinlikler de bir hayli dikkat çekici, özel tasarımların satıldığı gelinlikler, her genç kızın zevkine hitap edecek türden. Torbalılıların İzmir’e gitmelerine gerek kalmadığını söyleyen işletmeci Levent Sertel, “Gelinliğin bayanların hayatındaki yerinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bundan dolayı tüm gelinlerimize ve gelinliklerine ayrı ayrı özen gösteriyoruz. Gelin adayımızın gelinliğini giydiğinde yüzünde oluşan mutluluğu görmek ve onun mutlu düğün anıları arasında güzel bir yer edindiğimizi bilmek bize yetiyor. Benim bu işi yapmamdaki amaç da bu, mutluluğu daha çok kişiyle yaşamak. İzmir’de satışa sunulan gelinlikleri aynı kalitede ve daha uygun fiyata isletmemizde bulmaları mümkün. Damatlıklar için de aynı şeyi söylüyoruz” seklinde konuşarak sözlerini noktaladı.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.