SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Selahattin tedavisi evde devam edecek

Bu haber 27 Temmuz 2015 - 14:01 'de eklendi.

Geçirdiği trafik kazası sonrasında 2 ay yoğun bakımda kalan Selahattin Akgün, bilinci kapalı bir şekilde eve getirildi. Özel bir odaya alınan genç için enfeksiyon tehlikesi bulunuyor. Aile, ziyaretçi kabul etmiyor.

GEÇTİĞİMİZ aylarda geçirdiği trafik kazası sonrasında 2 ay boyunca yoğun bakımda kalan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilat Başkanı Refik Akgün’ün oğlu Selahattin Akgün eve getirildi. Ağır bir şekilde yaralanan ve günlerdir yoğum bakımda kalan Selahattin’in tedavisi bilinci kapalı bir şekilde artık evde devam edecek. Hastane şartlarında tüm tedavisi biten Selahattin için, artık tek yapılacak şey beklemek. Aile, genç çocuğun enfeksiyon kapmaması için ziyaretçi kabul etmiyor.

DUA İSTİYORUZ

Motosiklet kazasında ağır bir şekilde yaralanan ve Karşıyaka Medical Park Hastanesi’ne kaldırılan genç uzun süre yoğum bakımda kaldı. 2 ay boyunca müşahede altında tutulan ve yapılan ameliyatlarla hayata tutunmayı başaran Selahattin Akgün, bilinci kapalı bir şekilde bekliyor. Refik Akgün, herkesten dua beklediklerini bundan sonra önceliklerinin Selahattin’in enfeksiyon kapmadan süreci tamamlaması olduğunu söyledi. , “Bu zor günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak dualarını eksik etmeyen herkesten Allah razı olsun. Doktorlarımız ellerinden geleni yaptılar. Bundan sonra evde bakımı gerçekleşecek. Evde başlayan bakım bizler için hassas bir dönem. Hasta ziyaretine gelmek isteyen misafirlerimize sesleniyorum, lütfen gelmeyin. Çocuğumuzun enfeksiyona kapılmaması için çaba sarf ediyoruz. Bu süreç bizler için bir sınav. Lütfen bizleri mazur görün” diye konuştu.

NÖBET TUTUYORUZ

Yaşanan talihsiz kaza sonrasında zor günler geçiren Akgün ailesi, oğulları için herkesten dua bekliyor. 13 gün önce eve getirilen Selahattin’in başında her gün sırayla nöbet tuttuklarını söyleyen Refik Akgün, “Eve getirildiğinden bu yana nöbetleşe bir şekilde çocuğumuzun başındayız. Acil bir durum olduğu vakit anında müdahale etmek için onu yalnız bırakmamamız gerekiyor” dedi. Hastane döneminde kendilerini ziyarete gelen herkese teşekkür ettiğini de söyleyen Akgün, “Bu zorlu süreçte Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, MHP İlçe Başkanı Yurdadoğ Mutlu, TTO Başkanı Abdulvahap Olgun, Esnaf Odası Başkanı Halil Gülcü, Milletvekilleri ve ismini sayamadığım herkese bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.