SON DAKİKA
.
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Sektöründe öncü firma olmanın haklı gururunu yaşıyor

Bu haber 05 Mart 2015 - 11:00 'de eklendi.

İKİ yıldır Torbalı’da hizmet veren Yeşim Temizlik, sektöründe öncü firma olmanın haklı gururunu yaşıyor. Bünyesinde 12 işçi ile hizmet veren firma, ilçede bu işi yapan birçok firma olmasına rağmen yaptığı işçilik ve sunduğu kaliteli hizmet ile adından söz ettiriyor. İnşaat, fabrika temizliği, yangın sonrası temizlik, depo ve bodrum temizliği, dayalı-döşeli evlerin temizliğini yapan firmanın işletmeciliğini ise Zeynep Yıldırım yapıyor. Yaptığı işçilik ile yoğun talep gören firmanın, yaptığı hizmet ile bu talebi gördüğünü ifade eden Yıldırım, “Hem fiyatlarımız, hem de kaliteli hizmetimiz ile sektörümüzde öncü firmayız” dedi.

TECRÜBELİ KADRO

EV ve işyerlerinde yaptıkları temizlik sırasında gelen talebe göre halı, perde, koltuk gibi eşyaların da temizliğini ve yıkamasını gerçekleştirdiklerini belirten Zeynep Yıldırım, “Hedeflerimiz temizlik sektöründe kalıcı ve daima güvenilebilir bir firma olmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak verdiğimiz güveni hiçbir zaman kaybetmemek adına kaliteden ödün vermeden iyi hizmet vermeye devam etmektir. Müşterilerimize tecrübeli kadromuz ile tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi prensip edinmeyi kendimize borç bilip, değerli müşterilerimize çözümler sunmaktır” diye konuştu.

AVRUPA STANDARTLARINI ARATMAYACAK HİZMET

GENÇ işletmeci Zeynep Yıldırım, “Temizlik hayatımızın her anında ve başlıca olmazsa olmazlardan biri olan genel ve en önemli ihtiyaçlarımızdan biridir. Son teknoloji sistemlerle Avrupa standartlarını aratmayacak kalitede hijyenik profesyonel temizlik hizmetleri vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimimiz ile her zaman profesyonel kadro ile hizmet vermeyi hedef yaptık” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Reklam Kodu r026