SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Sapık sevgili

Bu haber 15 Aralık 2015 - 7:06 'de eklendi.

Hindistan’da 22 yaşında Vinit Baxla adlı genç, 21 yaşındaki sevgilisine tecavüz etti ve tecavüzü filme aldı. Çektiği videoyu internetten yayınlayan Baxla, gözaltına alındı.

İddialara göre Hindistan’da 22 yaşında Vinit Baxla adında bir adam, 21 yaşındaki sevgilisine tecavüz etti ve tecavüzü filme aldı. Akabinde tecavüz videosunu mesajlaşma uygulaması WhatsApp’tan paylaştı. Genç adam, gözaltına alındı.

BAXLA GÖZALTINA ALINDI

Bariatu Karakolu’ndan Singh adında bir yetkili, 21 yaşındaki mağdurenin Vinit Baxla’nın kendisine tecavüz ettiğini ve kişilik katlinde bulunduğunu söyledi. “Baxla tecavüzle, müstehcenlikle ve kişilik katliyle suçlandı. Baxla’yı gözaltına aldık.” dedi.

İKİ YILDIR BİRLİKTELERDİ

Hindustantimes’ın ulaştığı kaynaklar, davacı ve davalının geçtiğimiz iki yıldır birlikte olduğunu ve Baxla’nın genç kızla evlenmeyi reddetmesinin ardından ayrılmanın eşiğine geldiğini söyledi. Baxla da sevgilisi de Gumla bölgesinden. Kaynaklara göre Baxla ve sevgilisi bir tekstil mağazasında tanıştı ve sevgili oldu.

“VİDEOYU BANA KARŞI ŞANTAJ ARACI OLARAK KULLANDI”

Davacı, polise Baxla’nın kendisiyle evleneceği garantisini verdiğini ama sonra kendisini cinsel ilişkiye zorladığını söyledi. Davacı, polise davalının bu videoyu kendisine karşı bir şantaj aracı olarak kullanmak üzere filme aldığını söyledi.

Kaynak: hindustantimes.com

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.