SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Dalgıç esnafı dinledi

Bu haber 15 Ekim 2015 - 12:06 'de eklendi.

Günde 4-5 farklı programla seçim çalışmalarını sürdüren MHP Milletvekili Halit Dalgıç, önceki gün de Atatürk Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti

SANAYİ esnafını ziyaret eden Halit Dalgıç, sanayi esnafı ile sohbet edip, dertlerini dinledi. Atatürk Sanayi Sitesi’nin Torbalı ekonomisinin can damarı olduğunu belirten Dalgıç, sanayi esnafının tüm siyasi partiler tarafından ihmal edildiğini söyledi. Dalgıç, MHP iktidarında küçük esnafı koruyacaklarını, sanayi sitelerinin yeniden üretim ve meslek merkezleri haline geleceğini belirtti.

“MHP KÜÇÜK ESNAFI KORUYACAK”

MHP iktidarında esnaf ve sanatkarların destekleneceğini belirten MHP Milletvekili adayı Halit Dalgıç, “Ekonomimizin ve toplumsal yapımızın temelini oluşturan esnaf ve sanatkarlarımızın güçlenmesiyle istihdam yaratılması, gelir dağılımındaki dengesizliğin giderilmesi, yeni girişimcilerin ekonomiye kazandırılması ve yerel potansiyelin harekete geçirilmesi amacıyla hazırladığımız uygulamalarla küçük esnafımız kalkınacak, üretimdeki verimlilik artacak, esnafımız emeğinin karşılığını alacak. MHP iktidarında ana ve yan sanayiyi buluşturacağız” dedi.

“İNSAN EMEĞİ KARŞILIKSIZ KALMAYACAK”

Küçük esnafın gidişattan memnun olmadığını belirten Dalgıç, “Sanayi esnafımızı dolaştık ve hemen hepsinden aynı şeyleri duyduk. Esnafımızın dertleri ortak. Küçük esnafımız ayakta durmakta güçlük çekiyor. Çoluğunun çocuğunun rızkını kazanmak için, evine iki lokma helal ekmek götürebilmek için alnının teriyle çalışan, üreten, emek harcayan bu esnaflarımızın daha çok korunması ve desteklenmesi gerekiyor. Milliyetçi Hareket Partisi olarak dinimizde de kutsal olan insan emeği karşılıksız kalmayacak, esnafımız alın teri kurumadan emeğinin karşılığını alacak” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.