SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Sahte içki denetimlerine hız kazandırıldı

Bu haber 24 Kasım 2015 - 11:32 'de eklendi.

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte ülke genelinde kaçak ve sahte içkilerin tespit edilmesi adına denetlemelere hız kazandırıldı. Aynı şekilde Torbalı’da yapılan denetlemeler titizlikle devam ediyor

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte ülke genelinde kaçak ve sahte içkilerin tespit edilmesi adına ilgili kurum ve yetkili mercilerce denetimlere hız kazandırıldı. Aynı şekilde  Torbalı’da yapılan denetlemeler en üst düzeyde bir titizlikle devam ediyor. Yapılan denetlemeler ile ilçe halkının sağlığını korumak ve sahte içki nedeniyle hayati tehlikelerle karşılaşmaması amaçlanıyor.

METİL ALKOL ÖLDÜRÜYOR

Ülke genelindeki birçok merkez illerde yapılan operasyonlar ile pek çok sahte ve kaçak içki yapılan denetlemeler ile ele geçiriliyor. Torbalı’da da yapılan denetlemeler ile öldürücü bir tehlikeye sahip sahte içkilerin piyasaya sürülmemesi için çaba gösteriliyor. Bugüne kadar Torbalı’da sahte içkiye rastlanılmamakla beraber uzmanlar sahte içkilerin son derece öldürücü ve sağlığa zararlı olduğunu belirtti.

“EN İYİ DENETÇİ VATANDAŞ”

Yapılan denetlemelerin yanı sıra en iyi denetçinin Torbalı halkı olduğunu belirten Torbalı İlçe Tarım Müdürü Hakan Karakaya, “Yaptığımız gıda, tütün ve alkol ürünlerindeki denetlemeler, ilçe halkının sağlığını korumak amacıyla yapılmaktadır. Bu konuda ise en iyi denetçi vatandaştır. Bu konuda rahatsız oldukları bir durumda vatandaşlarımız 174’ü arayarak ihbarda bulunabilirler. Sahte içkiler insanların canına mal olabilecek olayları karşımıza çıkarabilir. Bu sebeple dikkatli ve duyarlı davranılması gerekmektedir” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.