SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Reta yeni yerinde büyük ilgi görüyor

Bu haber 16 Ekim 2015 - 13:16 'de eklendi.

30 yıllık bir maziye sahip olan Stüdyo Reta, bankalar sokağı İş Bankası yanındaki yeni yerinde bir süre önce hizmet vermeye başladı. Gerçekleştirdiği çekimlerle dikkat çeken firma, yeni adresinde de büyük ilgi görüyor.

TORBALI’NIN en köklü fotoğrafçılarından olan Stüdyo Reta, geçtiğimiz ay yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Uzun yıllar boyunca Kazımdirik Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Stüdyo Reta, taşındığı bankalar sokağı İş Bankası yanındaki yeni adresinde büyük ilgi görüyor. 30 yıllık bir marka olan Stüdyo Reta, gerçekleştirdiği çekimler ile sadece Torbalı’dan değil, Türkiye’nin birçok bölgesinden müşteriye sahip. Kaliteden ödün vermeden yoluna emin adımlarla ilerleyen firma, günümüz teknolojisini de yakından takip ederek müşterilerine daha iyi hizmet sunuyor. Firma sahibi İbrahim Karapınar: “Firma olarak müşterilerimize her zaman en iyisini vermeyi arzuluyoruz. Bu konuda da kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Yeni yerimize geçerek, hizmet kalitemizi daha da arttıracağız” diye konuştu.

ÇALIŞTIĞI ŞİRKETİ DEVRALDI

30 YIL önce İzmir’de kurulan Stüdyo Reta’nın yolu 11 yıl önce Torbalı ile kesişti. Kazımdirik Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan Stüdyo Reta, kısa sürede ilçe halkının da büyük beğenisini topladı. Aynı şirkette bilfiil olarak 20 yıl boyunca çalışan İbrahim Karapınar, 2009 yılında çalıştığı şirketi devraldı. Son 6 yıldır firmanın sahipliğini yapan Karapınar ile Stüdyo Reta, müşteri portföyünü de hızla genişletti. Daha geniş kitlelere hizmet vermeye başlayan kuruluş, sektörün en önemli firmaları arasındaki yerini de almayı başardı. Yaptığı kaliteli çekimlerde mesleğin inceliklerini uyguladıklarını ifade eden Karapınar, deneyimli bir kadro ile çalıştıklarını söyledi.

DENEYİMLİ PERSONEL

30 YILLIK bir marka olan ve son 11 yıldır da Torbalı’da faaliyet gösteren Stüdyo Reta’nın adresi de değişti. Firma bundan böyle bankalar sokağındaki İş Bankası’nın hemen yanı başındaki yeni stüdyosunda hizmet verecek. Dış çekim, kamera çekimi, pasaport, vesikalıklar, ürün-katalog çekimi, sanayi fotoğrafçılığı olmak üzere birçok konuda fotoğrafçılık hizmeti veren Stüdyo Reta, modern cihazlarıyla da dikkat çekiyor. Verimli bir sezon geçirdiklerini dile getiren İbrahim Karapınar: “Birçok müşterimizin dünyaevine girmesine şahitlik ettik. Bu da mutluluğumuzu daha da arttırdı. Yeniliklerimizle, çiftlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Özellikle dış çekimlerde uyguladığımız teknikler ve deneyimli kadrolarla çalışmamız, müşterilerimiz tarafından tercih edilmemizdeki en büyük etkenlerden” dedi.

‘USTA ELLERDEN EĞİTİM ALDIK’

2014-2015 sezonu öncesinde Torbalı halkına daha iyi hizmet için Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumları ve eğitmenlerinden ileri düzeyde fotoğrafçılık eğitimi aldıklarını kaydeden Karapınar: “Sosyal medya hesabımızda yayınladığımız şekilde Nevşehir Kapadokya ve İzmir’de belli eğitim kurumlarında önemli eğitimler aldık. Gerekli bilgi ve donanıma sahip olduk. En özen gösterdiğimiz konuların başında bu geliyor. Eğitim önceliklerimiz arasında yer alıyor. İlçe halkının en mutlu günlerinde onlara usta ellerden çıkan, yıllar boyu anılarını taze tutacak kaliteli fotoğraf ve görüntü vermeyi ilke haline getirdik. Çekimlerimizin tamamında mesleki yönden yeterliliği bulunan personel görev yapıyor” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.