SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Pilavcızadem’in Torbalı şubesi açıldı

Bu haber 20 Ekim 2015 - 7:11 'de eklendi.

Torbalılı genç girişimci Yeliz Çakaloğlu, Türkiye’de neredeyse her geçen gün şube açan Pilavcızadem’i Torbalı’ya getirdi. İşletme, İş Bankası çaprazında faaliyete girdi.

Girişimcilik Kursu’nda başarılı olduktan sonra Tepeköy Mahallesi Bankalar meydanında Pilavcızadem’i açan Yeliz Çakaloğlu’nun işyeri büyük ilgi görüyor. İlçe halkının damak zevkine hitap eden firma, resmi açılışını ise önümüzdeki haftalarda gerçekleştirecek. Menüsünde nohutlu, tandırlı, kavurmalı, tavuklu pilav bulunan ve sadece pilav yemeği üzerine hizmet verecek olan firma nın Torbalı bayiliğini alan 23 yaşındaki Yeliz Çakaloğlu, “Bu konsepti, ilçemizde hızla yayılmaya devam eden besin değeri düşük, kalorisi yüksek fast food kültürünü kırmak, tüketiciye besin değeri yüksek ve Türk damak tadının geleneksel lezzeti olan pilavı hızlı bir şekilde sunmak amacıyla Torbalı’ya getirdik” dedi.

HEM FİYATI UYGUN, HEM HAZIRLANMASI ÇOK KISA

YAPACAĞI iş ve firma hakkında bilgi veren Yeliz Çakaloğlu, “Pilavı herkesin tercih etmesi, hazırlanma süresinin çok kısa olması ve her keseye uygun olması sebebi ile hedef kitle sınırlaması yok. Pilavcızadem, yüksek lezzeti ve ekonomik özelliğiyle her kesime hitap ediyor. Avrupa gıda standartlarında üretilen pilavı Torbalı’da da aynı kalite ve lezzet ile sunmayı hedefliyorum. Fiyatlarımız da çok cazip” şeklinde konuşarak sözlerine son verdi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.