SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Pehlivanoğlu’nda halk günleri başladı

Bu haber 03 Kasım 2015 - 13:01 'de eklendi.

Torbalı’da 18 yıldır hizmet veren Pehlivanoğlu Market, Alpkent Mahallesi Cemali Tuncer Bulvarı üzerinde yeni bir şube ile ilçedeki ikinci mağazasını da açtı. Pehlivaoğlu Market’inin Mağaza Müdürü Filiz Bozkuş, firmanın %100 yerli sermayeye ait olduğunu vurguladı

EGE Bölgesi’nde 35, Torbalı’da 18 yıldır hizmet veren Pehlivanoğlu Market, ilçedeki 2. Şubesini Alpkent Mahallesi Cemali Tuncer Bulvarı üzerinde açtı. 1980 yılında kurulan Pehlivanoğlu Market Torbalı’da 18 yıldır hizmet vermekle beraber Salı ve Çarşamba günlerinde halk günleri yapılmaya başladı. Manav reyonunda ve mağaza içindeki ürünlerde indirim kampanyaları şeklinde Torbalı’ya sunulan halk günlerinde uygun fiyatlı kaliteli ürünler, ilçe sakinleri için reyonlardaki yerini alıyor.

YERLİ SERMAYEDEN YERLİ ÜRÜN

PEHLİVANOĞLU Mağaza Müdürü Filiz Bozkuş, manav reyonunda yerli üreticinin ürettiği sebze ve meyvelerin yer aldığı belirtti. Bozkuş, “Mağazamızda Salı ve Çarşamba günleri içinde halk günleri yapmaktayız. Manav reyonu ve mağaza içindeki belirlenen ürünlerimizde yapılan indirimler ile bütçeye uygun bir şekilde halkımızın alımına sunmaktayız. Bunun yanı sıra %100 yerli sermaye olan Pehlivanoğlu mağazamızın reyonlarında yerli üreticilerimizin üretmiş olduğu sebze ve meyveler yer almaktadır. Sebze ve meyveler günlük sevkiyat ile taze olarak reyonlarımızda yer almakta ve halkımıza ulaşmaktadır” dedi.

“MÜŞTERİMİZİN TALEBİNİ KARŞILAMAKTAYIZ”

MAĞAZA içindeki reyonlarda yer alan ürünlerin müşterilerin talebi üzerine seçildiğini ve uygun fiyat ile halka sunulduğunu ifade eden Filiz Bozkuş, “Müşterilerimizin talebi doğrultusunda belirlenen ürünlerimizi uygun fiyatlarla halkımıza sunmaktayız. Kaliteye önem veren hizmet anlayışımla müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz” şeklinde konuştu.

SALI-ÇARŞAMBA HALK GÜNLERİ

SALI ve Çarşamba günleri dahilinde yapılan halk günleri kampanyasının yanı sıra önümüzdeki dönemlerde haftasonu kampanyalarının da olacağını belirten Bozkuş, “Salı ve Çarşamba günü yapmış olduğumuz halk günleri dahilindeki kampanyalarımızla beraber bütçeye uygun ürünleri reyonlarımızda sunmaktayız. Bununla birlikte önümüzdeki dönemler içerisinde haftasonu günlerinde de kampanyalarımız olacaktır. Salı ve Çarşamba ilçe halkını mağazamızdaki yapılan kampanyalardan yararlanması için beklemekteyiz” diyerek cümlelerini noktaladı.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.