SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Özşanal açıldığı günden bu yana büyük ilgi görüyor

Bu haber 30 Kasım 2015 - 8:23 'de eklendi.

İZMİR’İN en büyük alışveriş mağazalarından olan ve Torbalı’da hizmet veren Özşanal, her gün binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Özel indirimleri ve çeşitli kampanyalarıyla ün salan mağazaya vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Torbalı’da 30 bini asan ürün çeşidiyle vatandaşlara en iyi ve kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan mağaza yetkilileri, markasıyla kendini kanıtlamış ürünleri alıcısıyla buluşturuyor.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

EVLILIK hazırlığı yapanların, evini yenilemek isteyenlerin uğrak yeri haline gelen Özşanal Alışveriş Merkezi, Kazım Dirik Caddesi’nde hizmet veriyor ve kredi kartsız taksitle alışveriş imkânı sağlıyor. Beyaz eşyadan, elektronik ürünlere, kişisel bakım ürünlerinden, cep telefonu, bilgisayar ve televizyon gibi teknolojik ürünlere, giyim ve aksesuardan, ayakkabı ve çantaya, mobilyadan yatak ve bazaya, zücaciyeden ev tekstil ürünlerine kadar 30 bin çeşit ürünü bünyesinde barındıran Özşanal Torbalı Şubesi, 700 metrekare alanda hizmet veriyor.

GİYİMDE DE TALEP FAZLA

BAY ve bayan kıyafetlerinin yer aldığı giyim reyonlarında ayakkabı ve çantada da çok çeşitli ürünlerle hizmet verdiklerini ifade eden Mağaza Müdürü İbrahim Karaçelik, “Mağazamızda her sezon modaya uygun koleksiyonları müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Mağazamızın bir ayrıcalığı da kişisel bakım ürünlerinden cep telefonlarına, fotoğraf makinelerinden bilgisayarlara kadar daha birçok ürünü denedikten sonra alabilmesidir. Güven duygusu bizim için çok önemli” dedi.

İLÇEYE ÖZGÜ KAMPANYALAR

SEZONA göre her ay değişik kampanyalar düzenlendiğini ifade eden Müdür Karaçelik, her kampanyanın vatandaşlara broşürler yoluyla iletildiğini söyledi. Kredi kartsız ve taksitli alışveriş imkânlarıyla da bulunduğu il ve ilçelerde tüketicilerin yoğun ilgisini gördüklerini belirten Mağaza Müdürü, “Özşanal’ın kampanyaları meşhurdur. Klasik kampanyalarımızın yanında, ilçeye özgü kampanyalarımız da oluyor. Özşanal, Torbalı’nın köylerinde yasayan ve geçimini tarımla sağlayan vatandaşları da unutmuyor. Bu yüzden çiftçilere özel ‘hasatta öde’ kampanyası uyguluyor. Bölgede tarımın önemli bir geçim kaynağı olması nedeniyle, çiftçilere böyle bir ödeme kolaylığı sunuluyor” dedi.

PERSONEL TORBALI’DAN

TORBALI’DAN beklentilerinin büyük olduğunu ifade eden Mağaza Müdür Yardımcısı Serdar Avcı ise, “Mağazamıza her zaman yoğun bir ilgi var. Bu ilginin devam etmesi için de uzman bir kadro ile kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz. Personelimizin hepsi Torbalı’dan. Bu anlamda ilçede istihdam açısından da iyi bir potansiyel yakaladığımızı söyleyebiliriz. Uzman ve tecrübeli bir kadro ile çalışıyoruz. Müşterilerimiz ile bire bir ilgileniyoruz. Özşanal’da son teknoloji ve markasıyla kendini kanıtlamış ürünleri halkla buluşturuyoruz” diyerek müşteri memnuniyetine önem verdiklerini kaydetti.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.