SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Oyuncak bebekler metroda yolcuları dehşete düşürdü

Bu haber 15 Aralık 2015 - 7:10 'de eklendi.

İnsan boyutlarında iki oyuncak bebek metroda korku saldı. Bebekleri görenler şaşkınlık içinde bakıp kaldı; yanlarına bile yaklaşamadı.

İnsan boyutlarında iki oyuncak bebek metroda korku saldı. Sık sık metro kullanmak üzere yerin birkaç kat derinine iniyorsanız, bunun farkına her varışınızda hissettiğiniz ürpertiyi bilirsiniz. Kötü koku, yetersiz ışık ve sessiz yolcular bekleyişi biraz daha ürkütücü hale getirir.

GÖRENLERİN AKLI BAŞINDAN GİTTİ

Londra Metrosu’nu kullanan yolcular da son zamanlarda bu durumdan kat kat daha korkunç bir sahneyle karşı karşıya kaldılar. Kimilerinin kabuslarından bir türlü çıkmayan korkunç oyuncak bebekler, gerçek insan boyutlarında yolcuların arasına karıştı. Viktoryan döneme ait ürkütücü bebeklerden esinlenerek yaratılan bu iki figür, istasyonda ve vagonlarda elini kolunu sallayarak gezindi.

METRODA NE YAPIYORLARDI!

Peki dev gözleri, soluk benizleri ve korku filminden fırlamış kıyafetleriyle bu iki bebek Londra Metrosu’nda ne yapıyordu? Yerel raporlara göre bebekler, Londra’nın farklı yerlerinde, günün en işlek saatlerinde birdenbire ortaya çıkıyorlardı.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.