SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

OPET Temiz Tuvalet Tırı Torbalı’ya geldi

Bu haber 18 Ağustos 2015 - 7:18 'de eklendi.

MÜŞTERİ memnuniyetinin sektör lideri OPET, karayollarında oluşacak tatil ve bayram yoğunluğu nedeniyle kusursuz hijyen ve temizliği pekiştirmek üzere devreye aldığı ‘OPET Temiz Tuvalet Tırı’ Torbalı’ya geldi. İlçede 1988 yılında işadamı Enis Bağçivan tarafından kurulan Ecem Petrol’de gün boyu müşterilerle ilgilenen tır görevlileri, çeşitli hediyeler de dağıttı. Opet’in maskotu olan ‘Opedo’ ile birçok müşteri fotoğraf çektirdi.

TEMİZLİK VE HİJYEN

TEMİZ Tuvalet Kampanyası ile Türkiye’nin en uzun soluklu sosyal sorumluluk projesine imza atan OPET, yaz tatili ve bayram seyahatleri nedeniyle OPET istasyonlarında yaşanabilecek yoğun kullanıma çözüm bulmak için “OPET Temiz Tuvalet Tırları”nı çıkardığı Türkiye turunda Torbalı’ya da uğradı. Tam donanımlı tırlar, Türkiye’yi gezerken ‘temizlik ve hijyen’e dikkat çekmeye yönelik olarak hazırlanan broşür ve temizlik kitlerinin de dağıtımını yapıyor.

PROJEYİ TÜM YURDA YAYDI

DENEYİMLİ işadamı Enis Bağçivan sözlerini şöyle sürdürdü; “OPET’in 2000 yılından bu yana sürdürdüğü ve Türkiye’de yapılan en uzun soluklu toplumsal projelerden biri olan Temiz Tuvalet Kampanyası, Türkiye’nin önemli bir sorununu hedef almaktadır. Temiz Tuvalet Kampanyası Türkiye’nin gündemine ‘tuvalet temizliği ve hijyen’ konularını getirerek, ülkede bu konuda bir bilinç oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilmektedir. Önce kendi istasyonlarından işe başlayan OPET, zamanla projeyi, tüm yurda yaymış ve Opet istasyonlarında, sadece standart kurumsal görüntü ve hizmet kalitesi ile değil, temizlik ve hijyene verdiği önemle de farklılığını vurgulayarak, bunu kalıcı hale getirmeyi başarmıştır” şeklinde konuştu.

‘TUVALETLERİMİZDE DETAYLI TEMİZLİK YAPTILAR’

ECEM Petrol Torbalı Şubesi sahibi başarılı işadamı Enis Bağçivan, Torbalı’da 1988 yılından bu yana kesintisiz hizmet verdiklerini dile getirerek, “Tuvaletler, bir ülkenin medeniyet göstergesidir. Temiz Tuvalet kampanyasını kendi istasyonlarımızda uygularken, ülke genelinde yol kat ederek istasyonlarımızı geziyorlar. Bugün de Torbalı’ya geldiler. Müşterilerimize hediyeler dağıttılar. İşlerinde profesyonel firma ekipleri tarafından tuvaletlerimizde detaylı temizlik yaptılar. Müşterilerle hoşça vakit geçirdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.