SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Minik Öğrencinin Boynuna İp Bağladı ve…

Bu haber 10 Eylül 2015 - 10:26 'de eklendi.

Belçika’da bir anaokulunda minik öğrencinin boynuna ip bağlanarak darp edildiği öne sürüldü. Aile olay sonrası çocuklarının kaydını okuldan aldırmış.

Belçika’nın Anvers şehrinde bir anaokulunda minik öğrencinin boynuna ip bağlanarak darp edildiği öne sürüldü.

BOYNUNA İP BAĞLAYARAK DARP ETTİ

De Bijtjes Anaokulu’na devam eden 4,5 yaşındaki Gürkan S. isimli Türk çocuğunun, geçtiğimiz hafta öğretmeni A.P. tarafından boynuna ip bağlayarak darp edildiği iddia edildi. Cihan Haber Ajansı’na konuşan anne Hediye S., durumu hemen polise bildirdiklerini ve çocuklarınım kaydını okuldan aldıklarını söyledi. Doktordan darp raporu aldıklarını ifade eden anne, öğretmen ve okul aleyhinde dava açmaya hazırlandıklarını ifade etti.

“OKUL YETKİLİLERİ ÇOCUĞUMUN DÜŞTÜĞÜNÜ ÖNE SÜRDÜ”

Anne Hediye S. “Cuma günü eşim çocuğumu okuldan almaya gittiğinde öğretmen ve okul müdürü sınıfta hazır bekliyormuş. Öğretmen ve okul müdürü, eşime boynunda ip izleri olan çocuğumun düştüğünü söylemişler ve eşim de onlara orada inanmış ve fazla ciddiye almamış. Daha sonra anladım ki beni öğlen arayan okulmuş ve galiba çocuğumun başından geçen olayı bana bildireceklermiş.”

“SAKIN ÇOCUĞUNU DOKTORA GÖTÜRME”

“Çocuğum eve geldiğinde hemen okulu aradım ve tam olarak ne olduğunu öğrenmek istedim. Boynunda ip izlerini gördüm ve durumun anormal olduğunu fark ettim. Okuldaki yetkililer telefonda bana, ‘sakın çocuğunu doktora götürme’ diye ısrar etti. Çocuğum, kendisini darp eden öğretmenin ismini söyledi sonra okulun web sitesinden fotoğraflardan gösterdi. Okulun web sitesinde bütün öğretmenlerin fotoğraflarını gösterdiğimde parmağıyla A.P. isimli öğretmenin kendisini darp ettiğini söyledi.”

Anne Hediye S., olayla ilgili suç duyurusunda bulunduklarını ve doktordan da rapor aldıklarını belirtti. Anaokulu yetkilileri ise olayla ilgili açıklama yapmak istemedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.