SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

MHP’nin vitrin adayı Halit Dalgıç

Bu haber 23 Ekim 2015 - 11:51 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin vitrin adaylarından olan Torbalılı milletvekili adayı Halit Dalgıç, İzmir 1.Bölgede aktif çalışmalarıyla dikkatleri çekiyor. Önceki gün de Karabağlar’da mobilyacılar sitesini dolaşan genç adayın MHP’nin oyunu artırması bekleniyor

İZMİR 1.Bölgede yer alan 14 ilçeyi karış karış gezen Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Halit Dalgıç, önceki gün de Karabağlar’da mobilyacılar sitesinde seçim çalışması yaptı. MHP Karabağlar İlçe Teşkilatı’nın da eşlik ettiği genç aday, MHP’nin seçim beyannamesini dağıtıp, 1 Kasım seçimlerinde partisine destek istedi. Gittiği her yerde büyük sevgi ve ilgi ile karşılanan 27 yaşındaki genç milletvekili adayı, MHP’nin 1.bölgedeki vitrin adayları arasında gösteriliyor. Başta kendi ilçesi Torbalı olmak üzere 14 ilçede yoğun bir programla seçim çalışması yapan Halit Dalgıç’ın MHP’nin oyunu artırması bekleniyor.

“ÜRETİMİ TEŞVİK EDECEĞİZ”

SEÇİM ziyaretlerine Karabağlar ile devam eden Halit Dalgıç, mobilyacılar sitesinde esnaflarla bir araya geldi. İzmir Mobilyacılar Odası Başkanı Tevfik Özdemir’i de makamında ziyaret eden Halit Dalgıç, esnaf ve sanayicinin sorunlarını dinledi. Dalgıç, MHP iktidarında nitelikli endüstri bölgeleri oluşturulacağını, üretimi teşvik etmek amacıyla Merkez Bankası’nın sanayiciye destek vereceğini, firmalar üzerindeki harç ve damga vergisi gibi işlem vergilerinin azaltılacağını söyledi.

“AR-GE VE TEKNOLOJİK YATIRIMLARI DESTEKLEYECEĞİZ”

ÜNİVERSİTELERİN, araştırma kurumlarının ve özel sektörün Ar-Ge ve teknoloji yatırımlarını destekleyeceklerini belirten Halit Dalgıç, “Seçim beyannamemizde de belirttiğimiz üzere MHP iktidarında KOBİ’lerimizin makine ve donanım yatırımlarından KDV almayacağız. Vergisini düzenli ödeyen esnaflarımızı ödüllendirip, dar bölgeli ve sektörel teşvik sistemine geçeceğiz. Esnaf ve sanayicimiz de gönül rahatlığı ile, devleti yanında hissederek güvenle üretim yapacak. Sanayide çarkların yeniden harekete geçmesi için Milliyetçi Hareket Partisi olarak oylarınıza talibiz” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.