SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Meral Akşener’den adaylık açıklaması

Bu haber 30 Kasım 2015 - 14:48 'de eklendi.

MHP eski milletvekili Meral Akşener basın toplantısı düzenleyerek hem olağanüstü kurultay talebinde bulundu hem de adaylık için ‘hazırız’ mesajı verdi.

Akşener’in konuşmasından önemli bölümler:

“İnanıyoruz ki iktidarın tek alternatifi MHP’dir. Bizler tesadüfen bir araya gelmiş insanlar değiliz. Bizim tavrımız parti içi muhalefet olarak değerlendirilemez. Biz gizli ve kirli oyunların bozulması için kararlıyız. Bugün MHP’nin içine düştüğü durum Türkiye’nin içine düştüğü durumdan ayrı düşünülemez. Ülkücü hareketi canlandırmak için buradayız. Kadın ve gençlerimizin partimizin karar organlarında bulunması sağlanacaktır. 250 delegeden imzalı onay alınca kurultay talebi edilebilir

Siz bu talep uygulanmazsa yargıya gidicek misiniz?

Öncelikle üst kurul delegelerimizin kimse üstünde değildir. Yeterli imza toplanırsa yargıya gitmeye gerek kalmayacaktır.

Sapanca’da Bülent Arınç’la ve Abdullah Gül ile görüştünüz mü?

Ben Manyas Serpit tesislerine hiç gitmedim Ne Sayın Bülent Arınç’la ne de Sayın Abdullah Gül’le Türkiye’nin hiç bir yerinde bir araya gelmedim.

Aday mısınız?

Diğer adaylığını açıklayanlarla istişare içinde misiniz Biz ülkücü iradenin üzerimize yükleyeceği her türlü sorumluluğu almaya hazırız. Her ülkü daşımızın genel başkan adayı olmaya hakları vardır. Bugün adayım diyenler ve yarın adayım diyeceklere şimdiden başarılar diliyorum.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.