SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Menderes’te Halit Dalgıç rüzgârı

Bu haber 16 Ekim 2015 - 14:09 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 1.Bölge milletvekili adayı Halit Dalgıç, Menderes’te rüzgar gibi esti. 1 Kasım seçim çalışmalarına Menderes’te devam eden Torbalılı genç milletvekili adayına vatandaşların ilgisi yoğun oldu

Seçim çalışmalarına Menderes ziyareti ile devam eden MHP İzmir 1.Bölge milletvekili adayı Halit Dalgıç, önceki gün Kısık, Oğlananası, Bulgurca, Tekeli ve Çileme’de vatandaşlarla bir araya geldi. MHP Menderes İlçe Başkanı Şirzat Peker’in de eşlik ettiği Dalgıç, Menderes’te yoğun ilgi ile karşılandı. MHP seçim beyannamesini vatandaşlara dağıtan genç aday, birçok vatandaştan 1 Kasım seçimlerinde destek sözü aldı. Gördüğü ilgiden dolayı memnun kaldığını belirten Halit Dalgıç, İzmir halkının Milliyetçi Hareket Partisi’ne büyük teveccüh gösterdiklerini, gittikleri her yerde çok olumlu tepkilerle karşılaştıklarını, 1 Kasım seçimlerinde MHP’nin oy patlaması yapacağını belirtti.

“MHP İKTİDARA HAZIR”

Kısık, Oğlananası, Bulgurca, Tekeli ve Çileme ziyaretlerini değerlendiren Halit Dalgıç, “Seçim çalışmalarımıza bugün Menderes ile devam ettik. Ziyaretlerimizde İlçe Başkanımız sayın Şirzat Peker de bize eşlik etti. Kahvehanede vatandaşlarımızla oturup çay da içtik, pazarcı esnaflarımıza hayırlı işler de diledik, esnaflarımızla ayak üstü sohbet de ettik. Hepsinin ayrı ayrı sorunları, ayrı ayrı beklentileri, ayrı ayrı istekleri oldu. Ancak bir tek ortak noktada buluştuk, o da Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu ülkenin sigortası olduğu, Türkiye’nin MHP iktidarı ile milli politikalara ihtiyacı olduğu konuları oldu. Vatandaşlarımız 1 Kasım’da Milliyetçi Hareket Partisi’ni iktidara taşımak için hazırlar, bizler de MHP kadroları olarak iktidara hazırız” dedi.

İNSANA DOKUNAN PROJELER

Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim beyannamesinde 7’den 77’ye herkese dokunduğunu belirten Halit Dalgıç, “Bütün siyasi partilerin seçim beyannamelerine bakıyoruz içlerinde en fazla insana dokunan, merkezinde millet ve memleket olan, gelecek kaygısı olan tek beyanname MHP’ye ait. O yüzden Türkiye’nin geleceğine oy ver sloganı ile meydana indik. Hem işçimizi, hem esnafımızı, hem gencimizi, hem kadınımızı, hem yaşlımızı kısacası tüm milletimizi yakından ilgilendiren milli politikalarımızla, sosyal ve ekonomik hayatın temelini oluşturan politikalarımızla Milliyetçi Hareket Partisi olarak vatandaşımızın karşısına çıktık” dedi.

“TÜRKİYE MHP’YE ŞANS VERMELİ”

Türkiye’nin güçlü bir ekonomiye sahip olduğunu belirten Halit Dalgıç, “Dünyanın en verimli topraklarına, en geniş tarım alanlarına sahip olan bir ülke olarak oldukça önemli bir potansiyele sahibiz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak vaat ettiğimiz milli politikalarla üretimi artıracak kısa bir süre içerisinde ülkemizi küresel bir güç haline getireceğiz. Bunun da yolu çiftçimizle, köylümüzle el ele çalışıp, üretip, bölgesel kalkınmayı sağlamaktan geçiyor. Bu anlamda milletimiz 1 Kasım seçimlerinde MHP’ye şans vermeli” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.