SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Küçük Menderes’in lastikleri Arslanbey Otomotiv’den

Bu haber 12 Ağustos 2015 - 10:45 'de eklendi.

2010 yılında kapılarını hizmete açan Arslanbey Otomotiv, dünyaca ünlü lastik markaları satışı ile sektörde marka haline geldi. Firma, Küçük Menderes Havzası’nda geniş bir müşteri potansiyeline sahip.

5 yıl önce hizmet vermeye başlayan Arslanbey Otomotiv, birçok alanda hizmet sunuyor müşterilerine. Pirelli ana bayi olan, Michelin ve Goodyear markalarının ürünlerini satan firma, geçtiğimiz aylarda da Lastik Park ve Tatko Zirai Ürün Lastik bayiliğini de bünyesine aldı. Oto lastikte bir marka haline gelen Arslanbey Otomotiv, 250 metrekare büyüklüğe sahip. Lastik satışı konusunda Küçük Menderes Havzası geneline hitap ettiklerini dile getiren Arslan Günaydın, uygun fiyata kaliteli lastik sattıklarını söyledi. Ovada hasat dönemi nedeniyle traktör lastik satışlarında bir yoğunluk olduğunu ifade eden Günaydın, gerçekleştirdikleri kampanya kapsamında traktör ön lastik gruplarının 90 liradan başlayan fiyatlarla alıcı bulduğunu söyledi.

GENİŞ HİZMET AĞI

2010 yılında Tepeköy Mahallesi Ağalar Caddesi’nde kurulan Arslanbey Otomotiv, 250 metrekarelik bir büyüklüğe sahip. Deneyimli kadroya sahip olan işletmede oto&suv sökme-takma, hafif ticari sökme-takma, balans ayarı, R-F- sökme takma, lastik sökme takma, jant değiştirme-düzeltme, akü satışı ve değiştirme, lastik tamiri, araç yıkama ve bakımına yönelik hizmet veriliyor. Bunun yanı sıra oto lastik oteli hizmetinin de verildiği işletme, bölgenin en büyük lastik satışı merkezilerinden biri konumunda. Pirelli Torbalı ana bayii olan Arslanbey Otomotiv’de kamyon, otobüs, ticari, binek, iş makinesi, forklift ve traktör lastik satışları gerçekleştiriliyor. İşletme ayrıca mobil servis aracı ile yolda kalan araçlara da hizmet veriyor.

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALAR

Yüzde 100 memnuniyet garantisi veren işletmede Pirelli’nin yanı sıra Continental, Mıchelini GT Radial, Nexen, Riken, Otanti, Goodyear, BKT, Marshal ve Mutlu Akü gibi birbirinden büyük markalara ait ürünlerin satışı gerçekleştiriliyor. Firma, yakın zamanda Türkiye’nin yeni lastik markası olan Tatko’nun da Torbalı bayiliğini bünyesine kattı. Cumhuriyet tarihinin en önemli lastik markalarından olan Tatko’nun zirai ürün grubuna yönelik üretim yapmaya başladığını ifade eden Arslan Günaydın, birbirinden kaliteli lastik çeşitleriyle çiftçilerin hizmetinde olduklarını söyledi. Günaydın, yerli malı traktör lastiklerinin çok uygun fiyata satışa çıkarıldığını da sözlerine ekledi.

90 TL’YE TRAKTÖR LASTİĞİ

Bölgenin en büyük oto lastik satış merkezinden biri konumundaki Arslanbey Otomotiv, geniş ürün yelpazesine sahip. Firma, her türlü talebe karşılık vermesiyle Küçük Menderes bölgesinde geniş bir müşteri kitlesine ulaştı. Firma, yaz dönemi nedeniyle çeşitli kampanyalarda başlattı. Kampanya dahilinde, Tatko markalı ürünlerde traktör ön gruplarında lastikler 90 TL’den başlayıp 200 TL’ye varan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bunun yanı sıra 4 lastik değişimi yapanlara oto yıkama hizmeti de ücretsiz veriliyor. İlginde memnun olduklarını dile getiren Arslan Günaydın: “Özellikle tarımda hasat sezonunun başlamasıyla birlikte işlerimizdeki hareketlilik daha da arttı. Sunduğumuz kaliteli hizmet ile sektörde bir marka haline geldik” diye konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.