SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Körfez’den erken kayıt farkı

Bu haber 16 Eylül 2015 - 7:15 'de eklendi.

Deneyimli kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla eğitimde fark oluşturan Körfez Dershanesi, öğrencilerini başarıya ulaştıracak her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyor.

TORBALI’NIN en başarılı dershaneleri arasında yer alan ve her yıl sınavlarda derece alan öğrenciler yetiştiren Körfez Dershanesi, 2015-2016 eğitim öğretim yılı kayıtlarına başladı. ‘Körfez sizin için her şeyi düşündü’ sloganıyla yola çıkan kurum, öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verecek deneyimli kadrosu, soru bankası ve teknolojik alt yapıya sahip.

MODERN EGITIM

Lisans Yerleştirme Sınavı’nın sona ermesinden sonra dershaneler, yeni eğitim öğretim yılı için kolları sıvadı. 2015-2016 eğitim öğretim yılının öğrenci kayıtlarını almaya başlayan dershaneler, çeşitli kampanyalar ve hediyelerle öğrencilere büyük imkanlar sunuyor. Bu dershanelerden biri de Körfez Dershanesi. 2005 yılında ilçede kapılarını açan Körfez Dershanesi, Torbalı eğitimine birçok başarı kazandırdı. Öğretmen kadrosu ve idarecilerin özverili çalışmaları, dershaneyi kısa sürede ilçede en iyiler arasına getirdi. Modern eğitim anlayışıyla, büyük başarılar yakalayan, bireysel ve kitlesel olarak hedefine ulasan dershanede 700’ü aşkın öğrenci eğitim görüyor. Eğitim ve teknolojinin birleştiği Körfez Dershanesi, öğrencilerine dijital ortamda birçok hizmet sunuyor.

AKILLI DEFTER ILE DERSLER ÇOK KOLAY

Her yıl elde ettiği başarılı sonuçlarla dikkat çeken Körfez Dershanesi, tecrübeli, branşında uzman, özverili ve yeniliklere açık bir öğretmen kadrosuna sahip. Akıllı tahta teknolojisini ilk uygulayan eğitim kurumları arasında bulunan Körfez’de bu sistem sayesinde dersler daha anlaşılır ve daha görsel. Türkiye genelinde 144 şubesi bulunan ve modern binalarıyla örgün bir eğitim kurumu olan Körfez Dershanesi, teknolojiye de büyük bir önem veriyor. Öncelikle Körfez TV aracılığıyla, Körfez Yayınları’nın yazar kadrosu 7/24 internet ortamında ders anlatıyor. Akıllı tahta ile uyumlu Akıllı Defter ile not almak ve ders dinlemek çok kolay. Mobil uygulama testmatik sayesinde öğrenciler istedikleri konudan istedikleri kadar soru çözebiliyor. Konu anlatımları, ders tekrarları ve soru çözümleri ise 7/24 Körfez Video bünyesinde yer alıyor.

SANAL KUTUPHANE

Öğrencilerine daha iyi hizmet sunmak adına teknolojiden ödün vermeyen Körfez Dershanesi, Randevu Ders Sistemi, Veri Bilgi Sistemi ve Ödev Takip Sistemi ile öğrencilerin basari seviyesini yukarıya taşıyor. Evinde bilgisayarı ve interneti olmayanlar ise sanal kütüphane uygulaması ile konu tekrarı ve soru çözümlerini anında yapabiliyor. Öğrencilerin Körfez Dershanesi’nde katıldığı büyün deneme sınavlarının çözümüne hem netten hem de cepten ulaşılabiliyor. Geniş bir interaktif dokümana sahip olan Körfez, öğrencinin puan hesaplamasını online yaparak Türkiye geneli sıralamasını anında görmesini sağlıyor. Zenginleştirilmiş aktif öğrenim seti ile öğrenmek artık çok daha kolay.

 

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.