SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Klima ve kombinin tek adresi: İklimSA

Bu haber 17 Kasım 2015 - 12:00 'de eklendi.

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte havalar soğudu. Klima ve kombi satışlarında adeta patlama yaşanıyor.

HAVALARIN soğuması ile birlikte birçok vatandaş, evini ısıtmanın telaşına düştü. Odun kömür, satıcılarının yani sıra ilçedeki firmalar, talepleri karşılamakta zorlandıkları bildirildi. Kışı sıcak geçirmek isteyenlerin tercihlerini klimadan yana kullanıyor. Son dönemde ilçemizde doğalgazın yaygınlaşmasına bağlı olarak kombi satışları da büyük oranda talep görüyor. İlçemizin önde gelen mühendislik firmalarından olan ve yıllardır ilçede faaliyet gösteren İklimSA Güntaş Mühendislik, klima ve kombi alacakların ilk tercih ettikleri firmalar arasında yer alıyor.

‘CİHAZ GEREKSİNİM DUYULDUĞUNDA ÇALIŞTIRILIR, İSTENİLMEDİĞİNDE İSE KAPATILIR’

İLÇEDE doğalgaz ve kombiye büyük bir ilginin olduğunu ve işleri yetiştirmekte oldukça zorlandıklarını dile getiren Makine Mühendisi Ahmet Taşlıoğlu, “Havaların soğuması ile birlikte sipariş patlaması yaşıyoruz. Kombinin en önemli avantajı kullanıcının ısınma ve kullanım sıcak suyu gereksinimini bağımsız olarak sağlamasıdır. Cihaz gereksinim duyulduğunda çalıştırılır, istenilmediğinde ise kapatılır. Kullanılacak bir program saatiyle cihaz otomatik olarak devreye girer ve çıkar, böylece istenilen zamanlarda öngörülen konfor sıcaklıkları elde edilir” dedi. Her bütçeye uygun kombilerin olduğunu dile getiren Ahmet Taşlıoğlu, “Kombiye göre fiyatlar değişiyor. Evin büyüklüğüne, küçüklüğüne göre de değişiyor. Şu anda 1000 TL ile 3000 TL arasında değişen fiyatlarda kombiler mevcut” dedi.

KLİMA, YAZ-KIŞ REVAÇTA

DOĞALGAZ, soba, kömür, temizlik gibi işlemlerle uğraşmak istemeyenler ise en çok klimayı tercih ediyor. İlçenin önemli klima satış firmalarından olan İklimSA Güntaş Mühendislik’in sahibi; yaz, kış klima pazarının canlı olduğunu dile getirdi. Taşlıoğlu, “Şu anda herkesim klima tercih ediyor. Soba, kurma, kömür temizleme gibi işlemlerle uğraşmak istemeyenler klima alıyor. Klimalar invertör modeli olduğu için, eksi15 le artı 46 dereceye kadar performans gösteriyor. Hem yakıt tasarrufu, hem de zahmetsiz oluşundan ilk tercihler arasında yerini alıyor” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.