SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Kick Boksta Torbalı’nın gururu oldular

Bu haber 18 Ağustos 2015 - 7:21 'de eklendi.

Isparta’da yapılan Kick Boks şampiyonasında dereceye giren 3 öğrenci, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’i makamında ziyaret etti.

Türkiye’nin dört bir yanından katılımın olduğu şampiyonada, Ayşenur Topbaş Türkiye ikincisi, Gizem Tekin ve Hakkı Akpınar ise Türkiye üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı. Torbalı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü desteğiyle şampiyonaya giden üç öğrenci madalya ile Torbalı’ya dönme gururunu yaşadılar.

Levent ve Erdem Dereboylu kardeşlerin antrenörlüğünü yaptığı Torbalı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü kick boks branşı çatısı altında bundan sonraki spor yaşantılarına devam edecek olan öğrenciler, maddi manevi desteklerinden dolayı Başkan Görmez’e teşekkür ettiler.

Dereceye giren 3 öğrenciyi de tebrik eden Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, spora ve sporcuya ger zaman destek olduklarını söyleyerek, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin sporcu olarak yetişmelerini çok önemsiyoruz. Toplumumuzu kötü alışkanlıklardan korumanın en önemli yolunun spor olduğunun farkındayız. Biz de bu proje kapsamında üzerimize düşeni yapacağız.” ifadelerini kullandı.

‘BELEDİYE BAŞKANIMIZ SPORCULARIMIZA SAHİP ÇIKTI’

Torbalı Belediyesi’nin sahip çıkıp bünyesine kattığı sporcularının bu destek sayesinde daha büyük başarılar elde edeceğini ifade eden kick boks antrenörü Levent Dereboylu, “Torbalı’dan yetişen sporcularımız, kendilerine sahip çıkılmadığı için ve maddi imkânsızlıklar nedeniyle sıkıntı yaşıyorlardı. Belediyemiz sporcularımızı sahiplendi ,onlar da ilk kez Torbalı Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde ringe çıktılar. Sporcularımızı bu başarılarından dolayı kutluyorum. Torbalı Belediye Başkanı Sayın Adnan Yaşar Görmez’e spora ve sporcuya sahip çıktığı için teşekkür ederim. Bundan sonra Torbalı’ya daha büyük dereceler ile dönmeyi hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.