SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Kebapçı İsmail Usta full çekiyor

Bu haber 19 Kasım 2015 - 12:19 'de eklendi.

Üç iş arkadaşı tarafından geçtiğimiz aylarda açılan  Kebapçı İsmail Usta, Torbalı’da kebabın yeni adresi haline geldi. Kahvaltı menüsü de sunan mekân, günün her vakti yoğun ilgi görüyor.

ÜÇ iş arkadaşı, önemli bir yatırıma imza atarak İzmir-Aydın asfaltı üzerine Kebapçı İsmail Usta’yı hizmete açtı. Yıllardır kebapçılık yapan İsmail Şahan, Çorba Ustası Mehmet Toprak ve Döner Ustası Mehmet Ayder’in ortaklığında kurulan mekân, zengin bir menüye sahip. İlçede yemek sektörü üzerine bir boşluk gördüklerini ve gerçekleştirdikleri bu yatırımla da bunu giderdiklerini dile getiren Mehmet Toprak, “Bundan böyle lezzetin yeni adresi Kebapçı İsmail Usta olacaktır. İnsanlar başta kebap olmak üzere en iyi et yemeklerini ve ızgara çeşitlerini bu mekânda tadacak” dedi. Mekân, Torbalılıların uğrak yeri haline geldi.

MEKAN 250 KİŞİLİK KAPASİTEYE SAHİP

7 YILDIR birlikte çalışan iş arkadaşları İsmail Şahan, Mehmet Toprak ve Mehmet Ayder, iş dünyasına atılmaya karar verdikten sonra da geçtiğimiz aylarda bunu hayata geçirmek için çalışmalara başladı. Kısa süre önce İzmir-Aydın asfaltı üzeri Ziraat Bankası şubesi yanında hizmete giren Kebapçı İsmail Usta, büyük ilgi görüyor. Geniş bir müşteri potansiyeline ulaşan mekân, zengin menüsü ve üst düzey hizmet anlayışıyla dikkat çekiyor. 20 kişilik bir ekibe sahip olan Kebapçı İsmail Usta, 600 metrekarelik mekânında aynı anda 250 kişiyi ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip. Mekân, sabah 08.00’den akşam 03.00’e kadar müşterilerine hizmet veriyor. Çok yakında ise hizmet 7/24’e kadar deva edecek.

9 ÇEŞİT ÇORBA

ZENGİN menüye sahip olan mekân, özellikle kebap çeşitleri ile dikkat çekiyor. İşletme ortaklarından İsmail Şahan: “Tek tip kıyafet giyen personelimiz, bu işte deneyimli. İlçenin lezzet durağı haline geldik. Sadece ilçe halkının değil, İzmir-Aydın asfaltından geçen sürücüler de yemek yemek için buraya geliyor” ifadelerini kullandı. Kebapçı İsmail Usta’nın menüsünde adeta yok yok. Zengin bir kahvaltı menüsüne sahip olan mekânda, cimbom’dan ezo geline kadar tam 9 çeşit çorba günlük olarak çıkıyor. İçli köfte, patates cips, köz patlıcan ve fındık lahmacun gibi ara sıcakların yer aldığı işletmede Konya Menü ise Konya’nın yöresel lezzetleri de müşterilerin damak zevkine sunuluyor. 4 farklı döner çeşidinin yer aldığı mekânda 18 çeşit de kebap yemeği yer alıyor. Saç tava ve kiremitte hazırlanan lezzetli yemeklerde menünün diğer zenginlikleri arasında yer alıyor. Ayrıca kahvaltı menüsü de müşterine sunuluyor.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.