SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Kaya: ‘Millet ne derse o olur ‘

Bu haber 22 Ekim 2015 - 8:29 'de eklendi.

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, Torbalı, Balçova ve Buca ilçelerinde seçmenlerle bir araya geldi, esnaf ziyaretlerinde bulundu. Temasları sırasında önemli açıklamalarda bulunan Kaya, “AK Parti’nin tek başına iktidarda olduğu dönemde atılan adımlar ve yapılan reformlar sayesinde, bugün Güçlü, Büyük ve Yeni Türkiye’den bahsedebiliyoruz. Bundan sonraki dönemde de ülkemizin ve milletimizin umudu olduğumuzun bilincindeyiz. Milletimizin istikbalini, menfaatlerini ve bize yüklediği emaneti kutsal kabul ederek hassasiyetle muhafaza etmeyi sürdüreceğiz. Biz bu sebeple, artık ‘mesele memleket meselesi’ diyoruz” dedi. 

 

Söylediğimizi yaptık, yapamayacağımızı söylemedik
AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, Torbalı, Balçova ve Buca ilçelerinde bir dizi ziyaretlerle seçim çalışmalarını sürdürdü. Bölgesindeki ilçeleri tek tek gezerek vatandaşlarla kucaklaşan, sorunları yerinde tespit eden, hedeflerini ve projelerini anlatan AK Partili Mahmut Atilla Kaya, memleketi Torbalı’da yoğun bir program geçirdi. Güne Torbalı Korucuk Mahallesi’nde başlayan, vatandaşlarla kahvaltı sofrasında buluşan Kaya, burada önemli mesajlar verdi. AK Parti’nin ülkeye önemli eserler kazandırdığını ve büyük hizmetler yaptığını hatırlatan Kaya, milletin hizmetkarı olarak yeni dönemde de gece-gündüz çalışmak için hazır olduklarını ifade etti. Söylediklerini yaptıklarını, yapamayacaklarını da söylemediklerini belirten Kaya, “Hükümetlerimiz döneminde elde ettiğimiz başarılar, hedeflerimizi daha yükseklere taşımakta, kararlılığımızı güçlendirmektedir. Türkiye’ye kazandırdığımız kalıcı eserler, halkımıza sunduğumuz hizmetler ve geleceğe dönük yatırımlarımızla konuşulduk. Söylediğimizi yaptık, yapamayacağımızı söylemedik. Böylece güveni inşa ettik ve sağlamlaştırdık. Geleceğimizin teminatı çocuk ve gençlerimizin dilinde; esnafımızın, çiftçimizin, köylümüzün, işçimizin, memurumuzun, sanayicimizin kendine güvenen bakışlarında; kadın ve erkek tüm halkımızın gönlündeyiz. Sadece vatandaşlarımızın değil, yakın coğrafyamızda ve bu coğrafyayı aşan pek çok yerde gurbetçilerimizin, kardeşlerimizin, yeryüzünün en ücra köşesinde varlık mücadelesi veren mazlumların ve tüm insanlığın duygudaşı ve hakkaniyet umudu olmayı sürdürüyoruz. 1 Kasım seçimlerine doğru tüm gücümüzü milletimizden alıyor, milletimizin hayır dualarıyla yeni bir heyecanın perdesini aralıyoruz. Amacımız daha güçlü, saygın, müreffeh, demokratik ve özgür bir Türkiye’ye ulaşmak; ekonomisi, bilim ve teknolojisi, siyaseti, sosyal ve kültürel hayatı ile örnek alınan bir ülke olmaktır. Bu dönemde de, Türkiye, güven ve istikrar ortamında ekonomisini daha da güçlendirecek, daha rekabetçi ve daha yenilikçi bir ortam oluşturacak, demokratik standartları yükseltmeye devam edecek, çokluk içinde birlik ve kardeşlik çerçevesinde 2023 hedeflerine emin adımlarla yürümeyi sürdürecektir” dedi.
Türkiye büyümeye devam edecek
Torbalı ziyaretleri kapsamında Helvacı, Ormanköy ve Dağtekke mahallelerinde seçmenlerle bir araya gelen Kaya, ardından Buca’ya geçti. Buca’da yoğun bir mesai harcayan AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, burada İnkilap Mahallesi ve Forbes Caddesi üzerinde hizmet veren esnafları ziyaret etti, vatandaşları dinledi. AK Parti olarak her şeyden önce millet dediklerini, milli iradenin sözü ve kararının her şeyin önünde olduğuna inandıklarını belirten Kaya, “Siyasetimizi ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ ahlakı üzerine, uygulamalarımızı ‘adalet mülkün temelidir’ şiarına dayalı kuran bir geleneğe sahibiz. Geçmişte kargaşa ortamından beslenen ne kadar odak varsa, hepsiyle ayrı ayrı mücadele ettik. Türkiye’nin en çok ihtiyacı olan istikrar ve güven ortamını tesis ettik. İnsanları birbirine güvenen toplumların, engelleri aşıp daha ileri seviyelere hızla ilerleyeceğine yürekten inandık. Bu inançla demokrasi tarihimize altın harflerle yazılacak önemli aşamalar kaydettik. AK Parti iktidarları olarak her şeyden önce millet dedik, milli iradenin sözü ve kararı dedik. Vesayetin her türlüsüne en başından itibaren hayır dedik. İster bürokraside olsun ister sosyal hayatta, halkımızın ayağına pranga vuran her türlü anti demokratik yapı ile mücadeleyi bir görev bildik. Önümüzdeki dönemdeki temel amacımız, yine insanı merkez alan bir anlayış içinde Yeni Türkiye’yi her alanda kaliteli bir biçimde büyütmek ve güçlendirmek olacaktır” şeklinde konuştu. Ziyaretlerine gece geç saatlere kadar devam eden Kaya, Buca’daki temaslarının ardından Balçova’ya geçti. Buradan da Torbalı’ya bağlı Ayrancılar ve Yazıbaşı’ya geçen Kaya, programına devam etti.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.