SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Karakuyu’lu eski başkanlardan Kaya’ya destek

Bu haber 15 Ekim 2015 - 8:30 'de eklendi.

Karakuyu’da, 1994-2004 yılları arasında beldede DYP’den Belediye Başkanlığı görevini yapmış olan Şükrü Tekin ve 2004-2009 yılları arasında AK Parti’den Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuş olan Ender Subakan’ın da aralarında bulunduğu kalabalık bir grup tarafından karşılanan Milletvekili Adayı Atilla Kaya’ya tam destek sözü geldi.

Torbalı’nın bağrından çıkmış bir siyasetçinin Ankara’ya gidecek olmasının çok önemli olduğunu belirten Karakuyu eski Belediye Başkanı Şükrü Tekin, “Ben DYP’den Belediye Başkanlığı yaptım. Farklı partilerden olabiliriz ama önceliğimiz millete ve memlekete hizmettir. Mesele parti meselesi değil, memleket meselesi. Torbalı’nın her köşesinde hizmeti bulunan Mahmut Atilla Kaya’nın milletvekili adaylığı bizi çok memnun etmiştir. Kendisine en güçlü bir şekilde destek verilmesi için herkese çağrıda bulunuyorum. Gönlümüz de, desteğimiz de, oyumuz da Mahmut Atilla Kaya ile birliktedir” dedi.

Tekin’den sonra söz olan Karakuyu eski Belediye Başkanı Ender Subakan’dan da benzer sözler geldi. Torbalılı bir hemşehrilerinin kendilerini Ankara’da temsil edecek olmasının önemine değinen Subakan, “Mahmut Atilla Kaya’nın yanındayız. Kendisini destekliyoruz. Bugün Torbalı’nın her köşesinde farklı partilere mensup birçok insan Sayın Kaya’yı destekliyor. Biz bu defa particilik yapmayacağız. Biz ilçemizin kendi evladına sahip çıkacağız. Allah yolunu açık etsin, hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.