SON DAKİKA
.
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Karakuyu halı saha faaliyete girdi

Bu haber 04 Mart 2015 - 9:37 'de eklendi.

KARAKUYU eski Belde Başkanı Ender Subakan tarafından yapılan ve daha sonra belediyeliğin kapatılmasının ardından kaderine terk edilen Karakuyu Halı Saha, tekrar hayata döndürüldü. Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’in talimatıyla harekete geçen Karakuyu Hizmet Binası’ndaki ekipler yaptıkları düzenleme ile halı sahayı ve yanında bulunan toprak futbol sahasını spora elverişli hale getirdi. Halı sahada ilk maç geçtiğimiz günlerde oynandı. Mahalleli gençler, soğuk havaya rağmen spor maç yaparak yeni halı sahalarının keyfini çıkardı.

‘BİRLİK VE BERABERLİĞİ SAĞLIYORUZ’

11 YILDIR kullanılmayan halı sahanın hizmete açılması gençleri memnun ederken, yapılan ilk maçı Karakuyu Hizmet Binası Bölge Sorumlusu Özdemir Gündoğdu da izledi. Bölgede yaşayan gençlerin spor yapmalarını sağladıklarını, birlik ve beraberlik içinde sosyal faaliyetlerini gerçekleştirdiklerini anlatan Gündoğdu, halı sahanın yanında bulunan toprak sahadaki çalışmaların tamamlanmasının ardından hizmete açılacağını ifade etti.  

‘HALI SAHA VE TOPRAK SAHA ÜCRETSİZ HİZMET VERECEK

HALI sahanın Karakuyu’lu ve hatta Torbalı’nın her yerinden gelecek gençlere hizmete vereceğini söyleyen Torbalı Belediyesi Karakuyu Hizmet Binası Bölge Sorumlusu Özdemir Gündoğdu, hem halı sahanın hem de toprak sahanın kullanımının ücretsiz olduğu müjdesini verdi. Spor tesislerinde ışıklandırma, temizlik, boya ve zeminin bakımının yapıldığını dile getiren Gündoğdu, çalışmaların büyük ölçüde tamamlandığını ve hizmete açtıklarını belirtti.

‘CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ’

ÖZDEMİR Gündoğdu sözlerini şöyle sürdürdü; “Belediye olarak göreve geldiğimiz ilk günden bu yana üzerinde hassasiyetle durduğumuz bir konu, genç ve çocuklarımızın spor imkânlarını genişletmek ve yeni imkânlar sunmak olmuştur. Çocuklarımızın tozlu ve çamurlu alanlarda değil, modern sahalarda spor yapması için canla başla çalışıyoruz. Bu konuda en büyük desteği bize Belediye Başkanımız Adnan Yaşar Görmez veriyor. O’nun direktifleri doğrultusunda çalışmalarını yürütüyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yapıp sağlıklı büyümelerine ve gelişmelerine katkıda bulunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Reklam Kodu r026