SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Karabağlar’dan destek sözü

Bu haber 23 Ekim 2015 - 11:45 'de eklendi.

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, Karabağlar’da 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’ye destek sözü alarak, “1 Kasım’da sandıktan AK Parti tek başına iktidar olarak çıkacak, Karabağlar için, İzmir için ve Türkiye için yepyeni bir sayfa açılacak. Kaos bekleyenler hüsrana uğrayacak. Millet eğilmeyecek, Türkiye yenilmeyecek” dedi.

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya seçim çalışmalarını Karabağlar ilçesinde sürdürdü. Beraberindeki partililerle birlikte Karabağlar’a çıkarma yapan Kaya, önce partisinin ilçe teşkilatını ziyaret etti, ardından ilçe merkezi ve bağlı mahallelerde seçim çalışması yaptı. Esnafı tek tek ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen Kaya, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’ye destek sözü aldı. İzmir’in her bir ilçesinin kendine has özellik ve güzelliklere sahip olduğunu vurgulayan Mahmut Atilla Kaya, “Karabağlar ilçemiz İzmir’in önemli bir ilçesidir. Değerli hemşerilerimiz, istikrarın ve büyümenin tek teminatının AK Parti olduğunu çok iyi biliyor. Bu seçimlere Karabağlar damgasını vuracaktır, buna inanıyoruz. 1 Kasım’da Karabağlarlı hemşehrilerimiz gereğini yapacak ve AK Parti’yi sandıklardan en güçlü bir biçimde çıkartacaktır” diye konuştu.

Milletimize hizmet borcumuz var

AK Partili Kaya, Karabağlar ilçe merkezindeki kahvehaneleri tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet ederken, Esentepe, Gülyaka, Bahar ve Cennetoğlu mahallelerinde de vatandaşlarla buluştu. Kaya, AK Parti’ye gösterilen ilgi ve teveccühün kesinlikle karşılıksız kalmayacağının altını çizerek, “Vatandaşlarımızın ilgisi ve desteği çalışma azmimizi arttırıyor. Destek sizden, hizmet bizden. Milletimize hizmet borcumuz var. Bu borcu ödemek için gece-gündüz çalışmaya söz veriyoruz. Bu kardeşiniz her zaman ulaşabileceğiniz bir milletvekili olacak. Sizin içinizden geliyorum, sizin derdinizi en iyi bilenlerden biriyim. Sizin derdinizle dertlenmek, sorunlarınızın çözümü için gayret göstermek benim görevimdir. Bu noktada sizlere söz veriyorum. Asıl olan sizlersiniz, millettir. Bizler sizlerin vekili olarak çalışacak, milletimizin emrinde olduğumuzu asla unutmayacağız” ifadelerinde bulundu.

 

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.