SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Kara kedi ilan edilen dadının lüks otomobili dudak uçuklattı

Bu haber 14 Ağustos 2015 - 7:51 'de eklendi.

Ben Affleck ve Jennifer Garner’ın boşanmasında etkisi olduğu ileri sürülen genç kadın, lüks otomobiliyle çekilen pozlarını Instagram’da paylaşınca söylentiler alevlendi.

Beyazperdenin ünlü çiftinin arasına giren kara kedi olduğu iddia edilen eski dadı Christine Ouzounian, şimdi de yeni otomobiliyle manşetlerde.

SÖYLENTİLER ALEVLENDİ

Ben Affleck ve Jennifer Garner’ın 10 yıllık evliliğinin sona ermesinde etkisi olduğu ileri sürülen genç kadın, yeni satın aldığı Lexus marka arabasıyla çekilen pozlarını Instagram’da paylaşınca söylentiler de alevlendi.

OTOMOBİLİ NASIL ALDIĞI MERAK KONUSU OLDU

Herkes, bir süredir Los Angeles’ta lüks bir otelde tatil yaptığı ve faturayı da Affleck’in ödediği ileri sürülen genç kadının bu otomobili nasıl aldığını merak etmeye başladı. Ben Affleck, otomobilin yaklaşık 43 bin dolar olan satış bedelini kendisinin ödediği yolundaki söylentileri kesinlikle kabul etmedi.

“FOTOĞRAFLARINI SATARAK PARA KAZANDI”

28 yaşındaki genç kadının bir arkadaşı “Christine son haftalarda bazı fotoğraflarını bir yerlere sattı ve bu şekilde para kazandı.” diyerek Ouzounian’ın kendi giderlerini kendisinin karşıladığını belirtti.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.