SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Kaplan Halı Yıkama ‘indirim çeki’ dağıtıyor

Bu haber 21 Ağustos 2015 - 12:02 'de eklendi.

Torbalı’da halılarınızı gönül rahatlığı ile temizleteceğiniz Kaplan Halı Yıkama firması, indirim çekli kampanya başlattı.

TORBALI 7 Eylül Mahallesi’ndeki dükkânlarında 2 yıldır hizmet veren Kaplan Halı ve Koltuk Yıkama adlı işyeri büyük bir kampanyaya imza attı. İlçe merkezine görevli elemanlarca dağıtılan ‘indirim çekini’ yırtılmadan ve deforme olmadan teslim eden müşterilerine, 60 TL ve üzeri halı, battaniye ve yorgan yıkamalarında 10 TL indirim uygulamaya başladı.

‘İLK GÜNKÜ GİBİ TERTEMİZ VE PIRIL PIRIL YIKIYORUZ’

MAHALLEDE bulunan 5535 Sokak’ta hizmet veren Kaplan Halı Yıkama’nın işletmecisi Ömer Kaplan, kampanyanın ilk günleri olmasına rağmen yoğun talep gördüğünü belirterek, “Halılar özelliklerine göre tam otomatik ve yarı otomatik makinelerde temizlenmektedir. Halılarınızı itinayla ilk günkü gibi tertemiz ve pırıl pırıl yıkıyoruz. Profesyonel ve kaliteli hizmeti bir arada isteyen Torbalı’nın titiz ve güzide bayanlarının beklentilerini fazlasıyla karşılayan hizmetimiz ilçede en çok tercih edilen firma olmamızı sağladı” dedi.

HALI YIKAMA DERT OLMAKTAN ÇIKTI

HALI yıkama işlerinin artık dert olmaktan çıktığını söyleyen Kaplan, “Evinizi süsleyen, tüm temizliği gösteren halıların hijyenik olması çök önemli. Halılarınız ve koltuklarınız ilk günkü gibi tertemiz, canlı, temiz, kokulu, tozsuz ve yumuşak olacak” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.