SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Kanlar içinde sokağa fırladı

Bu haber 18 Eylül 2015 - 8:41 'de eklendi.

Çin’de bir otel odasında uyandıktan sonra penisinin sevgilisi tarafından kesildiğini fark eden adam üstünde sadece kanlı çamaşırıyla panik içinde bağırarak sokağa fırladı.

Çin’in doğusundaki Hangzhou kentinde bir otel odasında uyandıktan sonra penisinin sevgilisi tarafından kesildiğini fark eden adam üstünde sadece kanlı çamaşırıyla panik içinde bağırarak sokağa fırladı. O anlar çevredeki bir güvenlik kamerasına işte böyle yansıdı.

SEVGİLİSİYLE OTELDE BULUŞTU

Adının Zhang olduğu açıklanan 50 yaşındaki adam 13 Eylül günü sevgilisiyle bir otel odasında buluştu.

KANLAR İÇİNDE UYANDI

Sevgilisiyle birlikte olduktan sonra onun sakinleştirici diye verdiği ilacı yutan adam öğlen 14.00 sularında acıyla uyandığında kasık bölgesinin ve yatağın kanlar içinde olduğunu gördükten sonra dehşet içinde penisinin kısmen kesildiğini anladı.

PANİK HALİNDE DIŞARI FIRLADI

Üstüne giydiği çamaşırıyla panik içinde otelden dışarı fırlayan adam çevredekilerin şaşkın bakışları arasında bir süre ne yapacağını bilmeden sağa sola koşturduktan sonra bir taksiye binerek hastaneye gitti.

MAKASLA KESMİŞ

Olaydan sonra yapılan araştırmada Zhang’ın kesilen penisi bulunamazken, kayıplara karışan Liu adlı kadının sevgilisinin penisini makasla kestiği anlaşıldı. Zhang evli ve bir çocuk sahibi olan sevgilisiyle bir yıldır sevgili olduklarını ve kadının aldatıldığını düşündüğü için zaman zaman tartışmalar yaşadıklarını söyledi.

KAMERALARA TAKILDI

Olay üzerine yapılan polis araştırmasında otelin güvenlik kamerası kayıtlarında Liu adlı kadının elinde makas olduğu sanılan bir cisimle merdivenlerden indiği görüldü.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.