SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Kahvaltıda buluştular

Bu haber 05 Ekim 2015 - 12:32 'de eklendi.

Hafta sonu Amerikan Dil Okulları Kır Kahvesi’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Öğrencilere daha iyi bir eğitim verebilmek için bir araya gelen kurum yöneticileri fikir alış verişinde bulundu.

TORBALI’DA birçok çok başarılı çalışmaya ve projeye imza atan Torbalı Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu, hafta sonu Kır Kahvesi’nde okul müdür ve müdür yardımcılarıyla kahvaltıda buluştu. Kahvaltı sonrasında dernek hakkında önemli bilgiler paylaşan idari yöneticiler, bu gibi etkinliklerin dönem, dönem gerçekleştirileceği daha sonra yeni projelerle gündeme geleceklerini söyledi.

“DAHA İYİ BİR GELECEK”

DÜZENLENEN kahvaltı sonrasında müdürlerle istişare yapan Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu idarecileri, 2015–2016 eğitim öğretim yılında yeni projeleri hayata geçirmek için önemli adımlar atmaya hazır olduklarını belirtti. Satış ve Pazarlama Müdürü Nebi Topçu, “Öncelikle katılımdan dolayı herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bilinmesi gerekir ki yapılan toplantı tamamen kursumuzun öğrencilere daha iyi eğitim verebilir planını konuştuk. Aksine, eğitimcilerin biraz olsun yükünü hafifletmek, tecrübe ettiğiniz ve çocuklarımız için önemli olan kıymet ve değerlerimizden feyiz almak, sizlerin göstermiş olduğu yolda emin adımlarla yürümek, birlik ve beraberlik sağlayarak proje ve yetkililerin önünü açmak barıda tepe noktaları yakalamaktır” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.