SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Kaçak sigara ve çalıntı şarap operasyonu

Bu haber 15 Eylül 2015 - 12:21 'de eklendi.

Ayrancılar Jandarma Karakol ekipleri, önceki gün düzenledikleri ‘huzur’ operasyonunda kaçak sigara ve çalıntı şarap yakaladı

YAPTIĞI operasyonlarla halkı güvenini kazanan İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Ayrancılar Karakolu, bir başarıya daha imza attı. Karakolun profesyonelleşmesi sonrasında birçok asayiş olayına anında müdahale ediliyor. Önceki gün jandarma ekipleri, Ayrancılar bölgesinde bulunan 2 farklı markete operasyon düzenlendi. Yapılan operasyonda 16 tane çalıntı şarap ve 1200 paket kaçak sigara ele geçirildi. 2 işletmeye yapılan inceleme sonrasında şahıslar gözaltına alındıktan sonra cezai işlem uygulandı.

CEZAİ İŞLEM UYGULANDI

Rütbeli sayısının artmasıyla hemen her gün farklı bölgelere düzenledikleri operasyonlarla asayiş olaylarını en aza indirmeye devam eden Ayrancılar Jandarma ekibi, herkes tarafından taktir ediliyor. Önceki gün ‘Huzur’ adı altında yapılan operasyonda A.A. isimli şahıstan 1200 kaçak sigara yakalanırken B.T. isimli şahsın marketinden ise çalıntı şarap yakalandı. Güvenlik güçleri yaptıkları inceleme sonrasında 2 şahsa cezai işlem uygulandı. Operasyonda ele geçirilen sigaralar ve şaraplar, İzmir’de bulunan yetkililere verildi. Güvenlik güçleri, buna benzer operasyonların devam edip, bölgedeki asayiş olaylarını en aza indirmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.